Startup Mentor Türkiye Başvuruları 22 Kasım’da Bitiyor

by Bayilik Lobisi

Startup Mentor Türkiye

ANKStartup Mentor Türkiye (SMT) Programı, ortak sorunları paylaşan startupların doğru mentorlarla çalışarak gelişmelerine imkan yaratan bir girişim olup, Programın temel hedefi Türkiye’deki girişimci ekosistemini desteklemek ve geliştirmektir. Bu amaç doğrultusunda Program, ülkedeki girişimcileri, tanımladıkları ihtiyaçlarına göre, ulusal ve uluslararası tecrübeye sahip mentorlarla bir araya getirmektedir.

SMT Programını, girişimcilik ekosistemine online bir Startup Mentor başvuru aracı olarak yaratabilmek için, özel sektör, sivil toplum, akademi, yatırımcı ekosistemi ve akredite iş melekleri ağlarından oluşan bir listenin partnerliğinde gerçekleştirilmektedir.

Nasıl katılabilirsiniz?

-Startuplar ve ‘gönüllü’ mentorlar başvuru sayfasını doldururlar.

*Girişimciler için “ihtiyaçlarının neler olduğu” ve “neden bir mentor aradıkları” soruları cevaplamaları gereken zorunlu alanlardır.
*Buna benzer olarak, Mentorlar ise tecrübeleri ve uzmanlık alanları hakkında bilgi vermekle hükümlüdürler.

Nasıl eşleştirilirsiniz?

-Arz ve talep temelinde, program kapsamında Startup ve Mentorlar arasında eşleştirme yapılır.
-Bunu takiben, her bir program döneminin başında önce seçilen mentorlar, bunu takip eden hafta içerisinde ise programa başvuran Startuplar arasından programın o dönemki mentorlarının sağlayabilecekleri eğitime en uygun girişimler açıklanır.

Startup Mentor Türkiye “Startuplar ile mentorların buluşma noktası”, 26-27 Kasım 2015 Ankara Ticaret Odası’nda gerçekleşecek. Etkinlik detayları ve katılım için: http://www.startupmentorturkey.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

STARTUP MENTOR TURKEY
START UP MENTOR TÜRKİYE
MENTORLER

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı