Stolk Hookah Nargile Cafe

by Bayilik Lobisi

Stolk Hookah,Restoran ve Kafe işletmeciliğinde kaliteli hizmet; bir lütuf değil, siz değerli müşterilerimizin en doğal hakkıdır. Stolk Hookah ailesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri bu ilke çerçevesinde oluşturmaktayız.
Kaliteden ödün vermeyen yemeklerimiz, estetik çizgilere sahip mekan tasarımlarımız ve müşteri memnuniyet garantili servis anlayışımız ile Balçova’nın en çok tercih edilen markası olmayı görev edindik. Bu görev çerçevesinde, üst düzey hijyen unsurlarına sahip, optimum kalite/fiyat oranına göre hazırlanmış geniş ürün yelpazemiz ve tüketici deneyimlerini ön planda tutan müşteri politikamızla, siz değerli müşterilerimize hakkınız olan kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

İzmir’de yerel bir marka oluşturarak sahip olduğu hizmet anlayışını tüm İzmir halkı ile paylaşmayı hedefleyen işletmemiz, şimdilik yalnızca Balçova, Buca ve Bornova ilçelerimizde yer almaktadır. Yemek yemekten, eğlenmekten ve sohbet etmekten keyif alan tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

Girişimciliğin risklerini azaltarak, kendi işinizi kurmak, kurumsal bir markanın büyük bir halkası olmak ister misiniz?
Cevabınız evet ise, stolklamak için, harekete geçin

Ürün kalitesinden asla ödün vermez.
Kalite performansını sürekli günceller.
Müşterilerin beklentilerini karşılar, bağlılık yaratır.
Onunla çalışanlara kendini ayrıcalıklı hissettirir.
Donanımlı kişilerle çalışır, nitelikli bireylere yatırım yapar.
Yenilikçi ve dinamik bir yapı kurarak, sektörde fark yaratır.

Franchise süreci

Lokasyon analizi
Fizibilite raporu
Sözleşme imzası
Resmi süreç
Eğitim süreci
Proje sunumu, maliyet bildirimi
Reklam tanıtım

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı