Sultanahmet Köftecisi Avrupa’ya Açılıyor

by Bayilik Lobisi

Tarihi Sultanahmet Köftecisi, Avrupa’daki ilk lezzet durağını Münih’in en prestijli bölgesi Hauptbahnhof’ta açıyor. Sultanahmet Köftecisi’nin 4. kuşak temsilcisi Mert Tezçakın, “Almanya’nın ardından bu yıl içinde İngiltere ve Hollanda’da da şube açmayı hedefliyoruz” dedi.

1920 yılında kurulan Tarihi Sultanahmet Köftecisi’nde 4. kuşağın işbaşı yapmasıyla birlikte yurtdışında şubeleşme çalışmalarına hız verildi. İlk yurtdışı deneyimini kardeş ülke Azerbaycan’da yaşayan, yoğun ilgi üzerine kısa sürede Bakü’deki şube sayısını 3’e çıkartan Sultanahmet Köftecisi, şimdi de rotayı Avrupa’ya çevirdi. Sultanahmet Köftecisi,Avrupa’daki ilk lezzet durağını Almanya’da Münih’in en prestijli bölgesi Hauptbahnhof’ta açacak. Sultanahmet Köftecisi’nin 4. kuşak temsilcilerinden, yurt dışı ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Mert Tezçakın, Almanya’nın ardından bu yıl içinde İngiltere ve Hollanda’da da şube açmayı hedeflediklerini bildirdi.

İlk adım Almanya
Tezçakın, Sultanahmet Köftecisi’nin, kısa süre önce İngiltere’de 40, Almanya’da 15, Hollanda’da da 5 şubeyi kapsayan master franchising anlaşmalarının imzalandığını anımsatarak, bu anlaşmalara ilişkin ilk adımı Almanya’da attıklarını bildirdi.

Master franchise başvuruları değerlendiriliyor
Almanya’daki master franchise temsilcilerinin Münih ve çevresindeki turizm yatırımları ile tanınan Kavun AG’nin ortaklarından Beşir Aras ve Zeki Kavun olduğunu kaydeden Tezçakın, şunları kaydetti: “Almanya operasyonunu yönetim kurulu başkanımız Mehmet Tezçakın ile diğer yönetim kurulu üyelerimiz Timur Tezçakın ve Sinan Tezçakın da onaylamasının ardından çalışmalara başladık. Almanya’nın ardından bu yıl içinde İngiltere ve Hollanda’da da şube açmayı planlıyoruz. Sultanahmet Köftecisi’nin Avrupa’ya açıldığınının duyulmasıyla birlikte çok yoğun şekilde şube açmak için talepler gelmeye başladı. Öncelikle master franchise anlaşmaları yapılan bu ülkelerden gelen talepler olmak üzere, tüm başvurular titizlikle değerlendiriliyor.”

Sultanahmet Köftecisi Genel Müdürü Burak Duman da, Almanya’daki ilk şubelerini Münih’in en prestijli bölgesi Hauptbahnhof’ta (Büyük İstasyon) açacaklarını belirterek, “Dükkanımızda tadilat ve iç mekan dekorasyonu çalışmalarına başladık. Mayıs ayı başında bu çalışmaları tamamlamayı ve Avrupa’daki ilk şubemizi açmayı planlıyoruz” dedi. ABD’de de şube açmayı planlayan tarihi köfteci, New York merkezli şirket kurmuş, marka tescili yaptırmıştı.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Franchise Detayları İçin Tıklayınız

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı