Sultanahmet Köftecisi Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Köfte… Et, ekmek ve tuzun mütevazı bileşiminden ortaya çıkan muhteşem lezzet!

1920 Sultanahmet Köftecisi, Türk mutfağının bu en özgün ürününü 98 yıldır kuşaktan kuşağa aktarılan bir lezzet ve sunum geleneğine dönüştürdü.
Dedemiz Mehmet Seracettin Efendi, 98 yıl önce Sultanahmet’teki küçük dükkânını açarken sadece ailemizin 4 kuşağını değil, Türkiye’nin mutfak kültürünü de etkileyecek bir karar verdiğini biliyor muydu emin değiliz. Ama emin olduğumuz bir şey var: sadece İstanbullular için değil, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir köşesinden yolu İstanbul’a düşenler için köfte artık “Sultanahmet Köftesi”…

Mükemmel Köftenin sırrı, içerisinde hiçbir katkı maddesinin bulunmamasının yanı sıra, 1920 Sultanahmet Köftecisi’nin 4 kuşaktan süzülen ustalığında ve elbette sunum geleneğinde yatıyor.
Dükkânımızın duvarlarında on yıllardır yankılanan dedemiz M. Seracettin Efendi’nin öğütleri bize yol gösteriyor:

Yemediğini yedirme!
Malzemenin en hasını, en sağlıklısını, en temizini kullan!
ıkramını nezaketle, güler yüzle yap!
Mutfağın temiz, ocağının ateşi gür olsun!
Müşteri velinimetindir, karşılarken de uğurlarken de hoşnut et

Yeni yapılanma projesinin ilk adımı 95 yıldır özenle korunan kalite, lezzet ve sunum geleneğini;
“Sultanahmet Klasik Köfteci”
“Sultanahmet Lider Köfteci”
“Sultanahmet Durak Köfteci”
“Sultanahmet Köfte Arabası”
zincirleri ile çok daha geniş kitlelerle tanıştırmak ve belirlenen girişimcileri marka garantisi altında kârlı birer işletmeye dönüştürme niyetinde.  Bu zincirlerden birine katılan her dükkân, kuruluşun lezzet ve kalite garantisi altında, 95 yıllık tecrübesinden yararlanarak hizmet verecek.

Bu zincirlerden birine katılmak isteyen dükkânlar, Sultanahmet Köftecisi ekipleri tarafından belirlenecek ve öncelikle kurumsal standartlara uyumluluk eğitimi verilecek, ardından marka garantisi altına girecek dükkânların mutfak ve personel altyapısı, işletme yönetimi sağlanacak.

Kuşaktan kuşağa aktarılacak bir geleneği paylaşmaya hazırsanız “Sultanahmet Köftecisi” sizi ailesine katılmaya davet ediyor.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı