Süt Kaynağı ve Dost Çiftliği Ürünleri Yeni Bayilerini Arıyor

by Bayilik Lobisi

Süt Kaynağı, üretimden tüketime her aşamasında doğallığı ve hijyeni barındırır. Titiz mutlu bir ekibin, gayretli çalışmaları ile doğal sütü katkısız olarak size sunar. 2010 yılında kurulan Dost Çiftliği ; ürettiği sütün her bir damlasındaki emeğin saflığını ve helalini ailenize ulaştırıyor.

İstanbul’un seçkin bölgelerinde yüzlerce markette ulaşabileceğiniz Süt Kaynağı ve Dost Çiftliği Ürünleri yeni bayilerini arıyor. Çiftlikten en doğal haliyle hiç bir işleme maruz kalmadan marketlerde ki soğutucularından çiğ süt olarak direkt tüketiciye servis edilen Süt Kaynağı; “Hastalıklardan Ari İşletme ” sertifikasının yanı sıra ” AB ” standartlarının üzerinde üretim belgesini de almış bir marka.

Siz de marketinizde, işletmenizde doğal ve taze Süt Kaynağı, Dost Çiftliği ürünlerini müşterilerinize sunmak isterseniz firma ile irtibata geçmenizde fayda var.

İletişim:
0(212) 438 0919
0(212) 438 1930
info@sutkaynagi.com
http://www.sutkaynagi.com
Merkez: Göztepe mah.Atatürk Cad. (Migros karşısı) No: 12 Anadolu Hisarı-Beykoz, İstanbul
Çiftlik : Dost Çiftliği, Alacaoğlu yolu üzeri,Kayabeyli Köyü Lüleburgaz, İstanbul
Yetkili: Mehmet Zeki TUĞRUL

(bayiliklobisi.com Yusuf Kılıç Haberidir.)

Benzer İçerikler

1 comment

nevzat 11 Ağustos 2015 - 11:05

benim bi market işletmem var pendik taradında. böyle bi sistemi kurabilir miyiz, bayisi olabilir miyiz süt kaynağının?

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı