Süvari Giyim Franchise Veriyor Mu?

by Bayilik Lobisi

Üç tekerlekli ahşap bir arabayla 1967 yılında başladığı yolculuğuna, Hazır Giyim toptancılığı ile devam eden Süvari, 1997 yılından itibaren önemli perakende giyim markalarından biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Süvari, bugün bayilik vermeyip tamamı kendi yatırımları olan 8 ülkede 148 mağazasında, erkeğin iş hayatı giyim modasını kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle yakalamasına yardımcı olmaktadır.

‘Hayata Karış’ felsefesi ile, dünyanın her yerindeki insanlara, rutinin içinde kaybolmama, hayatı yaşarken sevdiklerine, sevdiği şeylere, yeni deneyimlere, değişime, heyecana ve mutluluğa zaman ayırma mesajı veren Süvari, kendisini iyi ve mutlu eden müşterileri ile birlikte bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atmaktadır.

Süvari, 1997 yılında başladığı yurtiçi mağazacılığı ile birlikte, aynı yıl yurtdışı mağazacılığa da adımını atmıştır. Süvari Mağazalarının bulunduğu ülkeler;
– Azerbaycan
– Kazakistan
– Rusya
– Türkmenistan
– Irak
– Romanya
– Türkiye
– Ukrayna

Faaliyet gösterdiği ülkelerde büyümeye devam eden Süvari, yurt dışında yeni pazarlar geliştirmeye önem vermekte gelecek planlarını bu şekilde organize etmektedir. Markanın, öncelikli hedef pazarları olarak Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve Uzak Doğu ülkeleri sayılabilir. Süvari, 2023 yılına kadar Türkiye’nin en önemli global 10 markası arasına girmeyi ve 1.000 mağazaya ulaşmayı hedeflemektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı