Taco Bell Bayilik / Franchise Bilgileri

by Bayilik Lobisi

Taco Bell Bayilik Bilgileri

Meksika’dan ilham alan hızlı servis restoran markası olan Taco Bell, 2023 yılına kadar 8.000 restorana sahip olmayı planlıyor. Taco Bell dünya genelinde restoranlarını açmak ve işletmek için girişimci adayları arıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Taco Bell franchise sahibi olmak için gereken minimum asgari mali yükümlülük 1,5 milyon dolarlık net değer ve 750.000 $ ‘lık kişisel likit varlıklarınızın olmsı gerekiyor.

Yeni bir geleneksel ünitenin faaliyete başlaması için gerekli toplam yatırım, franchise verene veya bağlı kuruluşa ödenmesi gereken 70.000 ABD Doları ile 95.000 ABD Doları arasında olmak üzere 1.177.300 $ ile 2.620.600 $ arasında.

Taco Bell, seçim yapabileceğiniz birçok restoran franchise fırsatı olduğunu ve gerçek değere ihtiyacınız olduğunu kabul eder. Taco Bell, ekonomik istikrar sergileyen, büyüme fırsatı sunan ve topluma geri dönen lider bir küresel markadır.

ÇOKLU BİRİMLER ARKA PLAN
Restoran, otel ve / veya gaz ve konfor deneyimi

COĞRAFİ TASARIM
Yerel pazar bilgisi olan adayları tercih ediyoruz

DENEYİM / BECERİLER
P / L sorumluluğu ve geliştirme deneyimi ile başarılı bir iş yapın

TAKIM OLUŞTURUCU
Çalışan kadrosunda tecrübe ve çalışanların elde tutulması, liderlik becerilerini gösterdi

TACO BELL İLE BİR KÜLTÜR FİTİ
Güçlü tanıma zihniyetiyle dünya sınıfı operasyonlarına bağlılık

FİNANSAL GÜÇ
Finansal gereksinimler edinim yöntemine bağlı olarak değişir

Taco Bell franchise için sık sorulan sorular

Taco Bell franchise sahibi olmak için önceki restorana veya franchising deneyimine ihtiyacım var mı?

Bir Taco Bell franchise sahibi, restoran deneyimi veya restoran deneyimi olan bir operatörle ortak olmalıdır.

Taco Bell, tek ve çok üniteli restoran franchise fırsatları sunuyor mu?

Taco Bell, 2023 yılına kadar 2.000 yeni Meksika lokantası lokasyonu geliştirmeyi hedefliyor. Taco Bell’in ana odak noktası, zaman içinde çok sayıda birim edinebilen ve geliştirebilen yeni franchise’lar elde etmektir.

İlk franchise ücreti ve telif ücreti nedir?

İlk Franchise Ücreti = 45.000 ABD Doları
Aylık Hizmet Bedeli (Royalties) = Brüt Satışların% 5,5’i
Pazarlama = Brüt Satışların% 4.25’i (Ulusal ve yerel katkıları içerir)
Yukarıdaki tutarlar, restoran, eğitim harcamaları, açılış masrafları veya açılış açılışını yapmak için gerekli ilk yatırımı içermemektedir. Toplam yatırımla ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen Taco Bell Franchise Disclosure Document (FDD), Madde 7’ye bakınız.

Yeni bir Taco Bell franchise sahibi olarak ne tür bir eğitim alacağım?

İlk restoran franchise’ınızı açmadan veya edinmeden önce, onaylı Birincil Operatör ve / veya Franchise sahibi yaklaşık sekiz haftalık restoran eğitimini tamamlayacaktır. Franchise sahibi, seyahat ve konaklama dahil tüm masraflardan sorumludur. Franchise vericinin eğitimini daha da geliştirmek için yıllık Marka Daldırma programı da sunulmaktadır.

Taco Bell bir restoran franchise açmak için finansman sunuyor mu?

Taco Bell, finansman sağlamaz, ancak, Taco Bell franchise’larına borç vermeyi ilgilendiren bir banka / finans kuruluşu listesi sunuyoruz. Finansmanı kolaylaştırmak için, Taco Bell de SBA Kayıt Defterinde listelenir.

Korunan bir bölgem var mı?

Franchise’ların toprakları yoktur, ancak Taco Bell’in yeni mağaza geliştirmeyi düzenleyen bir Etki Politikası vardır. Mağazalar sadece mevcut Taco Bell restoranlarındaki satış etkisi belirlenen standartların altındaysa onaylanır. Taco Bell temsilciniz bu standartları daha ayrıntılı olarak açıklayabilir.

Restoran ekipmanı ve malzemeleri satın alma konusunda rehberlik alacak mıyım?

Evet, Restoran Tedarik Zinciri Çözümleri (RSCS), Taco Bell Restaurant Destek Merkezi’nde yer almaktadır. Mobilya, ekipman ve onaylı tedarikçiler ile ilgili standartlar ve özellikler konusunda onlarla çalışacaksınız.

Taco Bell franchise başvurusu tacobellfranchise.com adresi üzerinden yapılmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı