Tarihi Ortaköy Kumpircisi Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi
Türkiye’de kumpir, bilinen, sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasına rağmen bölgesel olarak İstanbul’u veya tüm Türkiyeyi ele aldığımızda, çok yaygın değildir, bütün semtlerde, dönerciler, hamburgerciler, pizzacılar ve benzer restorantlar mevcuttur fakat kumpir her yerde yoktur. Sektörde hala kumpir ve waffle alanında büyük bir açık vardır, buda kumpir işletmecileri için büyük bir fırsattır. Tarihi Ortaköy Kumpircisi, bayilerinden royalty bedeli ve kârdan pay almamaktadır ve restoranlarında kullanılan temel malzemelerin marka ve standartlarının değiştirilmemesi sözünü alarak baskılı poşet, reklam ve ambalaj ürünleri dışında diğer ürünleri bayiler anlaşmalı olunan gıda distribütörlerinden kendileri temin etmektedir. Bu da bayilerin en kaliteli malzemeleri en iyi fiyattan aracısız almasını sağlamaktadır. Kar marjı çok yüksektir, bayilerde satılan 15 standart malzeme seçilen bir full kumpirin reçetesiyle ve tüm mezelerin kaşık gramajları ile hesaplanmış maliyeti 3.60kr – 3.80kr arasında değişmektedir ve 15 TL’den satılmaktadır. Duble seçenekleri ile ve pastırma, füme et, somon füme, ton balığı, dana roastbeef, parmesan peyniri gibi ekstra ücretli seçeneklerle de genelde kumpirleri 20-25 TL civarında talep görmektedir. Tarihi Ortaköy Kumpircisi, hiçbir şubesinde margarin, pasta yağı, kalitesiz kaşar, kalitesiz sosis ve kalitesiz mezelerin kullanılmasına müsaade etmez. İşletmenin başında mesai yapabilecek olan, gıda sektöründe tecrübeli adayları Tarihi ORtaköy Kumpircisi’nden franchise alabilmek için bir adım öndeler.
Açılışı Yapılmış Şubeler:
Bursa
Eskisehir
Zonguldak
Bahariye
Kurtkoy
İdealist park
Vadi istanbul avm – yeni aciliyor
Kastamonu – yeni aciliyor

Van avm – yeni aciliyor

Franchise Şartlarımız:
İsim hakkı:25.000 TL
Yatırım maliyeti; dükkanın yerine, tadilat durumuna ve metrekaresine bağlı olarak değişmekle birlikte 20.000 TL + KDV ‘den başlamaktadır.
Small  
Gerekli alan: 20 – 35 m2
Yatırım Maliyeti: 20.000 – 35.000+Kdv
Giriş Bedeli: 25.000 tl + Kdv
Medium
Gerekli alan: 40 – 65 m2
Yatirim maliyeti: 40.000 – 65.000 tl
Giriş bedeli 25.000 tl + Kdv
Large
Gerekli alan: 70 – 95m2
Yatirim maliyeti: 70.000 – 95.000 tl
Giriş bedeli 25.000 tl + Kdv
X large
Gerekli alan: 100 – 200 m2
Yatirim maliyeti: 100.000 – 200.000 tl
Giriş bedeli 25.000 tl + Kdv
Yer Seçimi:
Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, gıda sektörüne uygun ana arterler, şube açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Şube açılacak lokasyon yetkililerimiz tarafından onaylanmasının akabinde kiralanır.
Açılış:
Franchise sözleşmemiz imzalandiktan sonra ortalama 15 iş günü içerisinde şubemizin açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibimiz tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan şube destek ekibi ile beraber satışa başlar.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı