Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Isparta merkezli Tarihi Osmanlı çiğköftecisi yurtiçinde ve yurtdışında franchise veriyor.

Tarihi Osmanlı Çiğköftesinin kuruluşu ise, 2013 yılının mart ayında ilk çiğköfte satış dükkanını bir firmanın bölge müdürü olarak kendi işletmesi olarak kurdu 1 yıl boyunca bu firmada bölge müdürü olarak görev yaptı 1 yıl sonunda firmadan ayrılıp kendi imalatı ve kendi markası olması gerektiğini düşünerek ilk adımı elde köfte yaparak denemelere başladı şuanda keşfetmiş olduğu çiğköfte çeşitlerini 3 tona yakın köfteyi bir kısmını dağıtarak bir kısmını da çöpe atarak bizzat kendisi oluşturmuştur.Kesinlikle bu işi bir ustadan öğrenmemiş kendi denemeleri sonucu bulmuştur.Uyumu zor olan 23 farklı baharatla sizlere eşsiz bir lezzet sunmaktadır ve mide rahatsızlığı olan kişilere bile rahatlıkla çiğköftenin mideye rahatsızlık vermediğini kanıtlamıştır. İmalatını 2015 yılında kurup bayilikler vermeye başlamıştır gerçekten cesaret,sabır ve büyük bir azim ile kurduğu şirketin ilk 6 ayda 10 şubeye ulaşması sonucunda emeklerinin boşa gitmediğini anlamış ve dünya genelinede bayilikler vermeyi hedef edinmiştir. 2015 yılı sonuna kadarki hedef yurt içi 50 şube yurtdışına ise 10 şube açılacaktır.20.07.2015 tarihi itibari ile yurt içi 18 şubeye ulaşmış yurtdışında ise 2 şube açılmıştır.Çalışma arkadaşlarına ve şubelere teşekkür ederiz.

2015 yılı için 2.000 TL isim kullanma bedeli alan firma, eğer şubelerinin olmadığı bir ilden başvuru yaparsanız 2015 yılında bu bedel almayacaklarını taahhüt ediyor. Tarihi Osmanlı Çiğköftecisi 3 farklı büyüklükte ki franchise seçenekleriyle yeni yatırımcılarına kârlı bir iş için ortaklık teklif ediyor.

Bayi paketleri:

Paket 1 (5.000 TL)
Paket 2 (15.000 TL)
Paket 3 (30.000 TL)

İletişim:

Adres:
İmalat 1=ÇELEBİLER MAH 119. CADDE NO:25/A MERKEZ ISPARTA/TÜRKİYE
İmalat 2=YUNUS EMRE MAH YAKA CADDESİ MERAM KONYA/TÜRKİYE
İmalat 3=20. viyana AVUSTURYA

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı