Tatlıses Çiğ Köfte’den 5. Yıl Fırsatı

by Bayilik Lobisi

5.Yıl Şerefine Tatlıses Çiğ Köfteden Muhteşem Fırsat

Amerika’da doğan franchise sistemi, verimli ve kârlı oluşu sayesinde tüm dünya’da ve ülkemizde hızla yayılmaya devam ediyor. Geleneksel lezzetlerimizi başarıyla temsil eden Tatlıses Çiğ Köfte, 5. yılını yeni franchise’larına sunduğu fırsatlarla kutluyor. Açılışa özel 500 kg çiğ köfte ve geniş bir fırsat paketiyle beraber franchise’larının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Tatlıses Çiğ Köfte, girişimcilere destek oluyor. 5. yılına özel hazırladığı kampanya ile en az 50 franchise vermeyi hedefleyen marka, az riskle çok kazanmayı hedefleyen girişimci adaylarına yeni iş fırsatları sunuyor.

Tatlıses Çiğ Köfte, sektöründe lider durumda bulunduğu pozisyonunu sürdürmek amacıyla 5. yıla özel bir kampanya ile girişimcilerin karşısına çıktı. Girişimcilere sunduğu 5. yıl kampanyalarıyla başarılı iş hayatının kapılarını aralayan Tatlıses Çiğ Köfte, Avrupa ülkelerinden de yoğun talep alıyor.

Tatlıses Çiğ Köfte Franchise detayları öğrenmek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Benzer İçerikler

2 comments

Çiğköfteci 24 Haziran 2016 - 16:21

http://www.cigkofte.gen.tr adresinden vereceğiniz çiğ köfte siparişleri günlük olarak üretilip, günlük olarak sevk edilir. Taptaze çiğ köfte kapınızda.

256 Bit güvenlikli sanal mağazadan vereceğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile.

Reply
Çiğköfte Sipariş 26 Mayıs 2017 - 15:07

http://www.cigkofte.co da ürünlerin bu kadar ucuz olmasının nedeni direkt üretimden tüketiciye ulaştırılmasıdır. Arada herhangi bir toptancı, çiğ köfte dükkanı veya satıcı yer almamaktadır. Çiğ köfte dükkanlarının satın aldığı fiyatlardan çiğ köfte almak için cigkofte.co ye girip sipariş verebilir, ödemelerinizi kredi kartı veya Havale/EFT ile yapabilirsiniz.

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı