Tatlıses Lahmacun Franchise Vermeye Başladı

by Bayilik Lobisi

Türkiye, franchising pazarı ile tam anlamıyla büyüme rekoru kırıyor. ABD’de doğan franchise sistemi, verimli ve kârlı oluşu sayesinde hızla yayılmaya devam ediyor. Yüzde 90 franchise sistemi ile büyüme sağlayan Tatlıses; halkın yoğun ilgisi üzerine Tatlıses Lahmacun alt markasıyla bayilik vermeye başladı. Tatlıses Lahmacun franchiseları Ankara ve Tokat’tan sonra Kayseri, İstanbul, Rize, Konya ve Trabzon’da açıldı.2016 sonuna kadar 20 franchise vermeyi planlayan Tatlıses, az riskle çok kazanmayı hedefleyenlere yeni iş fırsatları sunuyor.

Geleneksel lezzetlerimiz arasındaki vazgeçilmezliğini koruyan lahmacun, Türkiye’nin her köşesinde açılması planlanan Tatlıses Lahmacun şubeleriyle tüketicilerle buluşuyor. Yeni anlaşmalar için görüşmeler gerçekleştiren Tatlıses Gıda, 2016 sonuna kadar 20 franchise vermeyi hedefliyor. Yüksek kâr payı ve bayi koruma politikasıyla şubeleşen Tatlıses Lahmacun, girişimcilerden büyük ilgi görüyor. Danışman kadrosuyla da girişimcilere hizmet veren marka, iş sahiplerine düşük maliyetle yüksek gelir sağlıyor. Tatlıses Gıda Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tatlıses’in “Ben yemediğimi yedirmem” sloganını misyon edinen marka; franchiselarıyla yurtdışında da büyümeye devam ediyor.

Franchise başvuruları ve detaylar için;  Tatlıses Kebap Franchise sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı