Tavuk Dünyası Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Tavuk Dünyası markası, yeme içme sektöründe 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren, günümüz itibariyle 5 ülkede, 30 şehirde 70’den fazla noktada restoran-cafe hizmeti veren şirketleri bünyesinde bulunduran TD Gıda Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir. Türkiye’nin sayılı tavuk restoran zincirleri arasında yer alan Tavuk Dünyası franchise vermeye devam ediyor.

Altın yumurtlayan tavuk; kazançlı franchise teklifleriyle TAVUK DÜNYASI’NDA

Franchise Adaylarında Aranılan Özellikler
Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek konumda olmak, Tavuk Dünyası için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

Franchise Verme Süreci

Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Tavuk Dünyası tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Tavuk Dünyası tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Tavuk Dünyası operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır.

Tavuk Dünyası, Türkiye’de hiç bir şehirde bölgesel bayilik vermemekle birlikte her şehir için bayilik başvurusu almaktadır. Başvurular için aşağıda ki telefonlardan firmanın franchise yetkililerine ulaşabilir ya da Tavuk Dünyası Franchise Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

Türkiye Franchise
Türkiye franchise koşullarımız hakkında görüşmek için; 0216 366 21 21
Almanya Franchise
Almanya franchise koşullarımız için ülke temsilciliğiyle irtibata geçebilirsiniz. GSM. +49 177 5022030
Çin Franchise
Çin franchise koşullarımız için ülke temsilciliğiyle irtibata geçebilirsiniz. GSM. 0086 138 189 836 63
Hollanda Franchise
Hollanda franchise koşullarımız için ülke temsilciliğiyle irtibata geçebilirsiniz. GSM. +031 63 9702694
Avusturya Franchise
Avusturya franchise koşullarımız için ülke temsilciliğiyle irtibata geçebilirsiniz. GSM. +43 676 664 26 55
Rusya Franchise
Rusya franchise koşullarımız için ülke temsilciliğiyle irtibata geçebilirsiniz. GSM. 0533 607 59 94

tavuk dünyası bayilik

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı