Tavuk Sepeti Bayilik

by Bayilik Lobisi

İlkeleri ve çalışma prensipleri, yerinde yemek hizmetini özenle ve en kaliteli şekilde sunmaktır. Tavuk Sepeti’nin kurumsal kimliği, profesyonel hizmet kalitesi, tecrübesi daha önce ortaya konan işlerin göstergesi niteliğindedir.

En leziz menüleri, profesyonel servis kalitesi ve şık sunumları ile konuklarınızla birlikte keyif alacağınız hizmete çeviren Tavuk Sepeti, müşteri memnuniyetini ön planda tutup ilk günkü verdiği hizmeti aynı özenle hijyenik, kaliteli ve sizlerin damak zevkine uygun olarak en leziz alternatiflerle vermeye devam etmektedir.

Tavuk Sepeti hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Tavuk Sepeti özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır. Bu güçlü güven çerçevesinde Tavuk Sepeti marka ve mağazayı milyonlarca müşterisiyle buluşturan platform haline dönüşmüştür.

Tavuk Sepeti’nin bu konuda en önemli motivasyon unsuru, zaman-mekan kavramlarıyla uğraşmayıp, işini yaşıyor olmasıdır.

Tavuk Sepeti alanında Türkiye’nin en büyük platformları arasında yerini almaktadır. Bu konuda en büyük hedefi; Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Deneyimli ve titiz kadrosu benzersiz Tavuk Sepeti ustalığı ile her zaman yanınızda olmaya hazırdır…

Kuruluş yılı:2014
Franchise Adedi :4
Franchise Hedefi: 2020 / 10 adet
Franchise giriş bedeli:200,000TL
Ortalama yatırım bedeli:350,000TL 550,000TL
Reklam katkı payı:Almıyor
Royalty bedeli: 6,000TL Aylık
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre ortalama 100m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı