Tepe Home Bayilik Kanalıyla Büyümeye Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

Mobilya ve Dekorasyon Mağazacılığının lider zincir markası Tepe Home, bayilik vasıtasıyla büyümeye devam ediyor. Tepe Home, Ağustos ayı içinde Samsun, Antalya ve Bodrum’da açacağı 3 yeni mağazayı tüketicisiyle buluşturuyor. Toplam 4400 m2 satış alanına sahip olan Samsun, Antalya ve Bodrum’da açılacak yeni mağazaların konsepti ise kolay ve hızlı alışverişi destekleyen, hayat tarzınızı evinize yansıtmanıza olanak sağlayacak “lifestyle mağazacılık” anlayışı çerçevesinde dekore edildi. LifeStyle Mağazacılık konseptiyle evinizin tüm ihtiyacını tek bir alandan karşılayabileceğiniz şekilde geniş ürün gamı oluşturuldu.

2015 yılı sonuna kadar 3 yeni mağaza ile toplam mağaza sayısını 35’in üzerine çıkarmayı hedeflediğini belirten ve İzmir’de ikinci, Ankara’da üçüncü mağazalarının sözleşmelerini imzaladıklarını belirten Tepe Home Genel Müdürü Aykut Coşkan, “2016 yılının özellikle ithal mobilyaya gelen yüksek vergi yükü sebebiyle yerli mobilya üreticilerinin yılı olacağını, bunun bir fırsat olduğunu belirtmek isterim. Bu sebeple 46 yıllık geçmişi ile tüketicinin güvenini kazanmış ve birçok evde küçük veya büyük bir ürünü olan Tepe Home, her geçen gün genişleyen bayii ağı ve mağazalarıyla yurdun farklı noktalarında tüketiciyle buluşmaya devam edecektir. Yeni yönetim anlayışı ve tasarıma önem veren yapısıyla 2016 yılının mobilya sektöründe parlayan yıldızı Tepe Home olacaktır” açıklamasında bulundu.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı