Teppanyaki Turca Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Teppanyaki Turca Türkiye ye yeni bir konsept yeni bir anlayış getirdi.
2018 yılında şirket kurulumunu tamamlayarak alt yapı çalışmalarını büyük bir titizlikle tamamladı.İlk şubesini Niğde de kendi işletmesi olarak açmıştır. 2019 yılı sonu itibari ile de bayilik vermek için bayilik sistemini oluşturup yatırımcılarına ulaşmaya başlamıştır.
İlk olarakta Kayseri ve Nevşehir de bayileşme sürecine başlamıştır.2020 yılı itibarı ile 20 şubeye çıkmayı hedeflemiştir.

Konsepti Masa mangal + dünya mutfağından birçok ürün ve uzakdoğu asya mutfağını konseptinde barındırmaktadır.
Alkollü veya alkolsüz hizmet verebilme seçenekleri mevcuttur.Özel Dry Aged Etleri ile sektörde imza sahibi olan bu marka büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarını kendi besi çiftliğinden temin etmekte olup özel Dry Aged Etleri kendi imkanlari ile özel hazirlanmis dolaplarda dinlendirdikten sonra şubelerine özel ambalajlı kolilerde vakumlayarak sağlık kurallarını göz önünde tutarak tedarik etmektedir.
Ayrıca diğer ürün tedariği Kayseri merkez depodan detarik edip şubelerine tam destek vermektedir.
Minimum 250 M2 ile kurulumu anahtar teslim anlaşma yapıp sektör de emsal konseptlere nazaran daha uygun maliyetlerle teslim etmektedir.
İsim hakkı bedeli 15000 $ olup cirodan veya kardan pay talep etmemektedir.
Şube talep doğrultusunda uzman ekip kadrosu ile İl, bölge fizibilitesi detaylı araştırılıp konum belirlendikten sonra gerekli görüşmeler netleşmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı