Terradry Halı Temizleme ve Kurutma Sistemleri Franchising Veriyor

by Bayilik Lobisi

Terradry halı yıkama sektöründe yeni bir ufuk açarak “iş hayatınızda doğru bir hamle için terradry” sloganıyla franchising vermeye başladı.
Terradry halı yıkama sektöründe yeni bir ufuk açarak “iş hayatınızda doğru bir hamle için terradry” sloganıyla franchising vermeye başladı. Halı yıkama sektörünün ihtiyaçlarını, sorunlarını analiz eden Terra Makina piyasadaki halı yıkama makinaları, halı sıkma makinaları, halı kurutma odaları (nem alma makinaları), hav ve toz alma makinaları gibi makinaların sadece iş gücünü ve verimsizliğini artırıp gerçek çözüm sağlamadığını fark eden Terra Makina bu sorunların çözümleri için AR-GE İNOVASYON ve MÜHENDİSLİK çalışmalarını başlatmıştır. Dört yıllık AR-GE çalışmalarından sonra ortaya koyduğu projelerle sektörün lideri olma yolunda önemli bir adım atmıştır.Halı yıkma sektörüne yeni bir ufuk açan Terra Makina “iş hayatınızda doğru bir hamle için Terradry” sloganıyla Türkiye’de ve Dünya’da ilk olarak “Franchising” sistemini kurmuştur.
Mevcut halı yıkama sektörünün standart, temiz, hijyenik ve müşteriye hızlı hizmet vermek anlayışıyla daha kazançlı hal alması için Franchising sistemi ilkesi ile yola çıkan Terra Makina ileri teknoloji ile donanımlı makinalar üretmektedir. Terra Makina standart bir makinacı mantığı ile çalışmayıp, tamamen profesyonel, modern, kazançlı Franchising gücü ile halı temizleme ve kurutma tesislerini kurmaktadır.

Halı yıkama işini yapmak isteyen yatırımcılara yeni bir vizyon açarak sıradan bir halı yıkama firması yerine tamamen modern profosyonel makinalar ile hijyenik bir ortamda Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde standart kalite ve titizlikte halı temizleme ve kurutma merkezlerini kurmaktadır. Anahtar teslim halı yıkama ve kurutma merkezi konseptinde sarf malzemeler, bilgisayar, donanım ve özel yazılımlar dışında müşteri memnuniyeti odaklı anket ve eğitimi, personel eğitimi, personel kıyafetleri, şube mimari tasarımı ve reklam çalışmalarına kadar tüm hizmetleri kapsamaktadır. Halı yıkama sektörüne yeni bir çığır açan terradry tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla vizyonlu yatırımcılara çağımızın 21. Yy.da ulaştığı teknolojiyi sektöre entegre ederek ve programlayarak yatırımcılara hazır bir şekilde sunmaktadır.

 

 

İletişim Bilgileri

İstiklal Mah. Mithatpaşa Cad. No:51/A Ümraniye / İSTANBUL

Telefon : (0 216) 316 9990

Faks : (0 216) 316 9991

www.terradry.com.tr

info@terradry.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı