Tesbihane Franchise İle 99 Mağazaya Ulaşacak

by Bayilik Lobisi

Türkiye ve Türk kültüründe önemli bir yeri olan Tesbih, tesbihane.com ile online alışveriş dünyasında sağlam bir edindi. Tıklanma ve ciro rakamlarını geçtiğimiz her gün artıran tesbihane.com ileride açacağı 99 mağaza için şimdiden çalışmalarını hızlandırmış vaziyette. Online mağazacılığa ek olarak franchise ile şu ana dek 11 mağaza açmış durumda.

2011 yılında kurulduğu günden bu yana e ticaret alanında rüştünü ispat ederek bir çok klon markaya da örnek olan Tesbihane önümüzde ki yıl için mevcut 11 olan franchise mağaza sayısını 33’e çıkarmayı hedefliyor. 11, 33, 99 gibi rakamların sembolik anlamlarını da göz ardı etmemek gerek. Tesbihane franchise yatırımlarının haricinde kendi ürünlerini ürettiği bir gümüş üretim atölyesine de sahip.  Tesbihane Türkiye e-ticaret sitesi; tesbihane.com ve buna ek olarak Avrupa pazarı için tesbihane.eu Arap pazarı içinse tesbihane.ae sitelerini de yayına almış vaziyette.
Bayilik hakkında daha fazla bilgi için:
Bayi Sorumlusu Gökhan Kılıç (7×24) : 0542 735 5050
info@tesbihane.com – bayilik@tesbihane.com

tesbihane com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı