TGM TREND GAYRİMENKUL Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

TGM TREND GAYRİMENKUL İLE EMLAKÇI DEĞİL, GAYRİMENKUL ÇÖZÜM MERKEZİ OLUN

TGM TREND GAYRİMENKUL, inşaat, emlak, sigorta, otomotiv ve medya sektörlerinde yarım asırlık bilgi birikimi ve deneyimiyle ülkemizde güvenin sembolü olan AYDIN HOLDİNG tarafından kurulan bir emlak franchise zinciridir.Türkiye’de klasik emlakçılığın tüm kalıplarını yıkan TGM TREND GAYRİMENKUL,müşterilerin alım-satım ve kiralama faaliyetlerinin ötesinde bina yönetiminden mülk idaresine, kira gelirlerinin takibinden sigortaya ve hatta fatura ödemesine varıncaya değin emlakla ilgili tüm ihtiyacın tek merkezden karşılandığı en gelişmiş altyapıya sahiptir.

Müşterinin bütün taleplerinin AYDIN HOLDİNG bünyesinde görev yapan yüze yakın uzman tarafından birebir karşılandığı sistemimizde, bütün bayilerimiz özel yazılımlı online network ağımızla bulundukları noktadan tüm ihtiyaçlara farklı firmalardan destek alarak değil kendi bünyemizden anında yanıt verebilmekte, bayilerimiz mesleki eğitimden birebir desteğe kadar bütün işlemleri AYDIN HOLDİNG yapısı ve güvencesi ile karşılamaktadırlar.

Franching Ofislerine Sağlanan Destekler:

Değerleme :
Trend Gayrimenkul & Yatırım çözüm ortağı olduğu değerleme firmasından aldığı hizmet ile her tür gayrimenkulün adil piyasa değerini tespit edip, yatırımcıları için güncel değerleme yaptırmaktadır.
Hukuk : Franchising ofislerimize her türlü hukuksal problemlerinde sürekli hukuk desteği sağlamaktadır.
Call Center : Trend Call Center; genel merkezimizde kurulmuş olup; 7/24 müşterileri ve franchising ofislerimizle iletişim halindedir.
Eğitim- Seminer : Sürekli gelişim esasına sahip bir eğitim anlayışına özen gösteren Trend; eğitimleri ile sektörde yetişmiş owner, broker ve danışman ihtiyacını karşılamaktadır. Düzenli olarak yapmış olduğu seminerler ile de gayrimenkul dünyasına kaliteli bir yol çizmektedir.
Trend Asistan : Her bir franchising ofisimizde yerleştirilmiş olan Trend Asistanlarımız; genel merkez Call Centerimiz ile 7/24 iletişim halindedir. Trend Asistanlar müşteri kabulü, müşteri danışman buluşması, randevu takvimi tutumu, genel merkeze raporlama gibi faaliyetlerde bulunurlar. Eğitimleri Trend tarafından verilmekte olup her biri Trend kurumsallığına sahip çalışanlarımızdır.
Know-how : Trend edinmiş olduğu öğretileri, işinde uzman kadrosu ile tüm bilgi birikimini Franchising owner ve danışmanlarına aktarmak üzere bir sistemde ilerlemektedir.
Teknoloji : Trend, gücünü teknolojik altyapısından almaktadır. Teknolojinin sağladığı imkanlar ile hem mülk yönetiminde hem de satış, kiralama işlemlerinde bilgi akışını sağlamaktadır.
Reklam & Promosyon : Marka değeri yüksek olan Trend, reklam ve promosyon konularında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Hem imaj, hem de faaliyetlerini tanıtım videoları, insertler, katalog çalışmaları, iç ve dış reklamlar, yazılı, görsel ve işitsel iletişim kanallarını kullanmaktadır.
Trend Partner : Benzersiz bir sistem olan Trend Partner ile mülk akışı sağlanmaktadır. Genel merkez franchisinglerine Trend Partner aracılığı ile bu sistemi yürütmektedir.
Ulusal ve uluslar arası fuarlara katılım : Sektörün buluşmaları olan ulusal ve uluslararası fuarlarda Trend; imaj ağırlıklı katılımlar sağlamaktadır.
7/24 IT desteği : Haftanın 7 günü, 24 saat Trend IT departmanı sistem ile ilgili olarak hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi ve randevu için: 
Adres: Esentepe Mahallesi, Milangaz Caddesi, Dumankaya Vizyon No:77 A2 Blok Kat.30 D.214 34860 Kartal / İSTANBUL
Tel: 444 7 098
Mail: info@tgmtrend.com
Web: www.tgmtrend.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı