The Pidde’s İlk Şubesini Bebek’te Açtı

by Bayilik Lobisi

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti pide, yeniden yorumlanan tatları ve yepyeni bir marka ile Bebek’te. Bildiğimiz pideyi bilmediğiniz bir lezzette sunan The Pidde’s ilk şubesini geçtiğimiz günlerde Bebek’te açtı.

Geleneksel Türk Mutfağı lezzeti olan pidenin en iyisi, uluslararası standartlara ve günümüz sağlıklı yaşam trendlerine uygun tarifleriyle, yeni adresinde İstanbullularla buluştu. Son yıllarda gastronomi sektöründeki yatırımlarla tüm dünyada dikkat çeken şehirler arasında yer alan İstanbul, yeni bir restoran zincirinin ilk halkasına daha ev sahipliği yapmış oldu. QT Holding’in gıda sektöründe farklı yatırımlarla faaliyetlerini sürdüren QT Food, ilk restoran yatırımı The Piddes’i Bebek’te açtı. Pideye gurme bir yorum getiren The Piddes’in üstün özelliği ise ise çıtır çıtır olması.
Pideyi, yenilikçi ve geleneksel 14 farklı yorumla sunan The Pidde’s, misafirlerine lezzet dolu bir deneyimin kapılarını açıyor. Yaklaşık sekiz ay süren Ar-Ge çalışmalarının sonucu ortaya çıkan ve bildiğiniz tatları, farklı birer lezzete dönüştüren pideler, Türkiye’nin en ünlü ustaları tarafından hazırlandı. Her biri vazgeçilmez olmaya aday tatların yer aldığı menüsünde Pidde’s Fajitas, Sebze Carpaccio, Ispanaklı Green Festival, Beğendi QT Special, Anatolian Dream, Kaşarlı Vegetarian gibi farklı lezzette ki pideler yer alıyor. Yöresel lezzetimiz olan pideye getirdiği gurme yorumuyla fark yaratacağa benzeyen The Pidde’s, sadece menüsüyle değil, sunduğu ortamdan servisine, restorandaki her detayla farklı bir tecrübe vadediyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı