TİM-TEB Girişim Evi Başvuruları Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

TİM-TEB Girişim Evi Yeni Dönem Başvuruları Devam Ediyor
Girişimcileri destekleyen bir kaç bankadan birisi olan TEB, bu yıl TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) ile birlikte yönettiği TİM-TEB Girişim Evleri ile girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Yeni dönemde adaylarına, 3 farklı girişimci tipi için 3 farklı program ile desteklerini aktaracak.

Kuluçka aşamasında olan projeleri “Start Up”, hızlandırma aşamasında olan projeleri “Level Up” ve büyüme aşamasında olan projeleri de “Grow Up” adında 3 farklı program ile organize eden TEB ve TİM, bu programları yalnızca İstanbullu girişimcilere değil; İzmir, Denizli, Bursa, Mersin TİM-TEB Girişim Evleri’nde ve burada ki girişimciler için de uygulayacak. Sonrasında analizleri yapılan her girişimin ihtiyacına uygun danışmanlık hizmeti sağlanacak.

Programlarından herhangi birine katılmak için TEB Girişim Evi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterli. Programlara son başvuru tarihi ise 15 Şubat 2015.
TİM-TEB Girişim Evi Başvurusu İçin Tıklayınız

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı