Titanic Otel Anadolu’da Franchise Verecek

by Bayilik Lobisi

TITANIC ANADOLU’DA FRANCHISE VERECEK

Titanic Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, otel zincirini Anadolu’ya yaymak için franchise vermeye hazırlandıklarını söyledi.

Titanic Grubu, franchise vererek Anadolu’ya yayılmayı hedefliyor.  Sabah gazetesine konuşan Titanic Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Giresun’da bu yıl açacakları otel ile Anadolu’ya adım attıklarını belirterek, “Anadolu’da franchise vermeye başlayacağız” dedi.

Yatırımları hakkında bilgi veren Aygün, “Berlin’de 80 milyon avro yatırımla 400 yatak kapasiteli üçüncü otelimizi açtık. Giresun’da AVM ve 300 odalı, 35 milyon avroluk kompleks bir yatırımımız var. Bu yıl açacağımız bu otel Karadeniz’deki ilk yatırımımız olacak. Bodrum’da 60 milyon avroluk yatırımla 393 oda ve 7 villadan oluşan yeni tesisimizi haziranda açacağız. 2016’da ayrıca Hamburg, Münih ve met Düsseldorf ta minimum 200 odalı şehir otelleri açmayı hedefliyoruz. Finans için çalışmalarımız devam ediyor. 2017’de de golf sahamızın yanma 65 milyon avroluk yatırımla yeni bir otel yapacağız” şeklinde konuştu.

“Herkes bildiği işi yapmalı” diyen Aygün, şunları söyledi: “Biz bir Türk firmasının uluslararası turizm zinciri olabileceğini kanıtlamayı hedefledik. Bu doğrultuda da emin adımlarla ilerliyoruz. Bundan sonra özellikle Anadolu’da franchise ile ilerlemeyi planlıyoruz.”

2016’nın zor bir yıl olacağına işaret eden Aygün, “Rus turistin gelmeyecek olması sektör için büyük kayıp. Alternatiflere odaklanmak en doğru adım. Bizde pazar çeşitliliği yüksek. Rusya’nın oranı yüzde 10. Bunu da İran ve İsrail gibi pazarlarla ikame etmeyi planlıyoruz” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı