Tombiş Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Tombiş Dolu Dolu SÜPER Lezzet
Firmaya ait 10 adet işletme vardır .Bunun yanında 11 adette franchisesi vardır.Franchise giriş bedeli olarak70,000tl almaktadır.Ortalama kurulum bedeli ise yerin büyüklüğüne göre 150,000 ila 250,000tl arasında anahtar teslim hizmet vermektedir.
Geniş üretim kapasitesi ve yaygın bayi ağı ile TOMBİŞ, İzmir’den Van’a, Trabzon’dan Antalya’ya Türkiye’nin dört bir yanında özel tatlarını sizlere sunmaktadır. Tombiş, profesyonel ekibi ve %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiş uzman kadrosu ile aralıksız yürüttüğü memnuniyet çalışmaları sayesinde daima en yeni menüleri, en kaliteli lezzetleri müşterisiyle buluşturan bir firmadır. SASİ Gıda (Salim YİĞİT) Tekstil İnş Tur. ve San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşu markası olup Türkiye geneli 70 Şubesi bulunan aynı zamanda Ankara ve İstanbul’ da imalat üzerine 2 adet fabrikası bulunan bünyesinde 3 markayı barındıran Tombiş, Pancakes Academy (Süper Bubble) firmalarının sahibi, birçok resmi kurum ve özel firmaların gıda tedariğini yapmaktadır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı