TrenDances Aksesuar ve Takı Bayiliği Veriyor

by Bayilik Lobisi

Trendances Accessories 1996 Yılında Osmanbey’de kurulan Bay Şapkacı firmasının perakende sektöründe mağazalaşma markasıdır.
Trendances Accessories moda dünyasının vazgeçilmez unsuru giyim aksesuarları ve takıları bünyesinde bulundurmaktadır. Her yaşa uygun ürün portföyü ile Türkiye ve dünya pazarında geniş bir kitleye bayiler ve mağazalar aracılığı ile ulaşmaktadır.

Trendances Accessories, büyüyen alışveriş merkezi kültürüne, kreatif mağaza ve kioks konseptleri ile yeni bir çizgi getirmeye hazır. Trendances Accessories, tamamı kendi tasarımı ve üretimi olan farklı ürün yapısı ile müşterilerine modanın tüm renklerini sunuyor.
Trendances Accessories, geçmişten gelen perakendecilik ve üretim deneyimi ile müşterilerinin beklentileri doğrultusunda
kaliteli, trend ve uygun fiyat politikası ile hizmet veriyor.
Trendances Accessories, Türkiye parakende aksesuar sektörünün en köklü firması olan Bay Şapkacı markasının bilinirliliği ve müşteri sadakati sayesinde hızla büyüyor.

Ürün çeşitleri

Şapka, Şal, Atkı, Bere, Eldiven, Çanta, Cüzdan, Takı, Toka, Küpe,
Takı Aksesuarları, İç Giyim, Çorap, Güneş Gözlüğü, Terlik, Plaj Çantası, Pareo

Franchise avantajları

-Sıfırdan kendi markanızı oluşturduğunuzda markanın tanınması, konpsetin hatalardan arınması, optimize edilmesi zaman alır. Franchise alan oturmuş denenmiş getirisi nispeten tahmin edilebilir iş kurmuş olursunuz.
-Franchise ana firma tarafından denetlendiği için hatlarınız kısa sürede tespit edilip telafi edilir.
-Personel istihdamı ve eğitimi konusunda markamız uzmanları destek verir.
-Markayla bilinirliğiyle paralelel başarı sanşı elde edersiniz.
-Standart ürün /hizmet: Daha önce başka bir bayiden alış veriş yapmış kişi aynı / ürün hizmeti sizde de bulacağını bilerek kapınızı çalacaktır.
-Yeni ürün geliştirme / reklam gibi konuları siz düşünmediğiniz için siz sadece şubenizdeki müşteri memnuniyetine odaklanırsınız. – Toptan alımlarda uygulanmayan özel iskontolar size uygulanarak satış ve ciro arttırma imkanı yaratır.
– Lokasyon tespiti ve kiralama konusunda destek alarak riski minimize edersiniz
– Projelendirme ve uygulama konusunda herhangi bir zaman ve bedel ödemezsiniz.

Lokasyonlar

Kiosk
Hareketli caddeler sokaklar
Alışveriş Merkezleri
40 m² – 100 m² Mağaza
6 m² – 26 m²

Mağaza
Trendances Accessories günümüzde 40’ı aşan mağaza sayısı ile Caddelerde ve Alışveriş merkezlerinde konumlanmaktadır. Trendances tüm gelir seviyelerine hitap eden, binlerce çeşit ürün yelpazesi ile Giyim aksesuarları ve Takı aksesuar sektöründe en hızlı büyüyen Türk menşeili perakende mağaza markası konumundadır.
Kaliteli ürün, Kaliteli hizmet, Kaliteli fiyat hedefi ile alışveriş merkezlerinin en çok tercih edilen ve müşteri ziyaretine ulaşan marka olmaya adaydır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı