TUKQUA Bayilik Bilgileri

by Bayilik Lobisi

Firmamız yapı kimyasallarındaki 20 yıllık tecrübesini 2012 yılında Tunus’ta yapılan yatırımla uluslararası pazara taşımıştır. Gerçekleştirdiğimiz yatırımla Tunus’ta kısa zamanda bilinen bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. Şu anda Tunus’ta 8.000 m2 alanda gerçekleştirdiğimiz üretim ile kapasite ve ürün gamı olarak 1. sırada yer alan firmamız, yaklaşık 200 noktada ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır.
Turkqua markamız ”10 yılda 10 ülkede” üretimi kendine hedef koyarak yaptığı yatırımlarla hızla büyümektedir. 2016 yılında attığımız adımlarla Katar’da üretim için gerekli alt yapı oluşturulmuş ve 2017 yılında üretime geçilmiştir. Şu anda Katar’da yerel üretici olarak iç piyasada ve bölgede hızlı adımlarla büyümekteyiz.
Markamızın genel merkezini oluşturmak ve Türkiye’deki pazarda daha aktif olmak amacıyla 2017 yılında 3.000 m2 kapalı alan yatırımıyla İstanbul’da üretime başlamış bulunmaktayız. Turkqua markamız ”Yüksek Türk Kalitesi” sloganıyla yurt dışında kısa zamanda başarı sağlamıştır. Ülkemizde de ”kaliteli ürünlerin herkes için ulaşılabilir olmasını sağlama” vizyonuyla hareket eden firmamızın kısa zamanda Türkiye pazarında da başarılı olacağını temenni ediyoruz.
2018-2020 yılları arasında özellikle Ortadoğu ve Afrika’da da yatırımlarımızı genişleterek 3 farklı ülkede aktif olarak üretim yapmayı hedeflemekteyiz.

Bayilik / Franchise Şartları
İzolasyon,Zemin Kaplama ve Yapı kimyasalları konusunda faaliyet gösteren tüm firmalara cazip bayiilik şartlarımız mevcut olup. Yüksek kar marjı ve desteklerimizle bölgesinde yeni pazarlar oluşturabilmeleri yeterlidir

Bayilik Ürünleri
Modifiye Yapı Kimyasalları,
İzolasyon Ürünleri
Zemin Kaplama Ürünleri
Boya

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı