Türkiye’nin Önde Gelen Kurumları “Boğaziçi İstihdam Zirvesi”nde Buluşuyor

by Bayilik Lobisi

Üsküdar Belediyesi, 5 – 6 Aralık 2015 tarihlerinde Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde Türkiye’nin önde gelen kurumlarının da katıldığı “Boğaziçi İstihdam Zirvesi” düzenliyor. Hedef, işverenler ile iş arayanları bir araya getirerek, vatandaşlarımızın doğru bir kariyer yolu çizmelerine destek olmaktır.

Boğaziçi İstihdam Zirvesi, yerel yöneticilerin, ülkemizin önde gelen iş adamlarının, eğitimcilerin, İnsan Kaynakları yöneticilerinin ve birçok kurumsal firmanın katılımı ile 5-6 Aralık 2015 tarihinde Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecektir. Boğaziçi İstihdam Zirvesi’ni Üsküdar Belediyesi adına Üsküdar İstihdam Merkezi, İŞKUR işbirliği ile planlamakta ve yürütmektedir.

Boğaziçi İstihdam Zirvesi yerel yönetimlerin istihdama sağlayacağı katkıların iş dünyasına anlatılması, anlaşılması ve fikir alışverişinin yapılabilmesi adına bir kilometre taşı niteliğindedir. Katılımcılar zirvemizde pozisyona uygun adaylar ile iş görüşmeleri gerçekleştirirken düzenleyeceğimiz iki ayrı panelde yerel yöneticilerin, üniversite rektörlerinin ve İŞKUR yöneticilerinin yerel yönetimlerin istihdama katkısı ve üniversitelerin istihdamdaki rolü anlatılırken, bir diğer panelimizde üst düzey şirket yöneticilerinin istihdam politikaları hakkında düşünceleri ve önerileri aktarılacaktır. Yapacağımız oturumlar ile iş dünyasının yerel yönetimlerle bütünleşmiş bir şekilde istihdam sorunu hakkında çözüm önerilerini ve düşüncelerini içeren bir rapor hazırlanıp www.bogaziciistihdamzirvesi.com kurumsal adresinden kamuoyu ile paylaşılacaktır. Zirvemiz kapsamında düzenlenecek eğitimler ile iş arayan adaylarımıza iş arama süreci hakkında uzman görüşleri aktarılırken, işverenlerimize özel düzenleyeceğimiz eğitimlerimizde işverenlerimizin yasal süreçlerden haberdar olmaları ve devlet teşviklerinin işverenlerimize aktarımı sağlanacaktır. Ayrıca zirvemize 6 farklı üniversiteden 1.000’e yakın 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencisi katılım gösterecektir.

Zirvenin detaylarına www.bogaziciistihdamzirvesi.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı