TURYAP Girişimci Adaylarıyla Buluşuyor

by Bayilik Lobisi

Gayrimenkul sektöründe çalışmak isteyen adaylara yönelik faaliyetlerini sürdüren TURYAP, 10 Şubat’ta Antalya’da gerçekleştireceği ücretsiz seminer için hazırlıklarını tamamladı.

TURYAP Antalya seminerine hazır
1985 yılından bu yana franchise sistemi ile çalışmalarını sürdüren TURYAP, gayrimenkul sektöründe girişimci olmak isteyen adaylara yönelik seminer için hazırlıklarını tamamladı. Seminer 10 Şubat 2016 tarihinde Antalya Grida City Otel’de gerçekleştirilecek.

TURYAP girişimci adaylarıyla buluşuyor
Yur genelinde 43 şehir, yurt dışında ise Kıbrıs ve ABD gibi ülkelerde 400’e yakın temsilcilik ağı ile büyüyen Turyap, yerli ve yabancı konut yatırımcısının en çok ilgi gösterdiği şehirlerden biri olan Antalyalı girişimcilere yönelik bir seminer düzenliyor. Andalya Grida City Otel’de, 10 Şubat 2016 tarihinde gerçekleştirilecek olan seminer 18.00-20.00 saatlerinde gerçekleştirilecek. Seminere katılım ise ücretsiz olacak.

Kurumsal bir marka altında çalışmak
Türkiye gayrimenkul pazarının en dikkat çekici merkezlerinden biri olan Antalya’da kurumsal bir marka altında gayrimenkul ofisi açmanın getireceği avantajları antalatacak olan TURYAP Franchise Geliştirme ve Satış Müdürü Aslı Baloğlu, Antalya’nın yüksek potansiyeline dikkat çekti. Baloğlu, Antalya gayrimenkul pazarının yatırımcı için avantajlarını anlatmak üzere semineri gerçekleştirdiklerini vurgulayarak:

“Şu anda Antalya’da 7 temsilciliğimiz bulunuyor. Öncelikli olarak Uncalı, Kepez, Güzeloba, Kundu, Aksu, Döşemealtı, Kaş ve Kemer’de temsilcilikler vermeyi hedefliyoruz. Kendi işini kurmak isteyen girişimcileri, gayrimenkul danışmanlarını, sektör değiştirmek isteyenleri, emlak ofislerini, gayrimenkul pazarlama sektörüne ilgi duyanları seminerimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

turyap-aslı-baloğlu
TURYAP Antalya Gayrimenkul Semineri bilgileri
Konuşmacı: Aslı Baloğlu/TURYAP Franchise Geliştirme ve Satış Müdürü
Tarih: 10 Şubat 2016
Yer: Antalya Grida City
Saat: 18.00-20.00
Ücret: Ücretsiz

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı