Tüzün Giyim Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

HAKKIMIZDA
Tüzün, 1979’dan bu yana, moda, tekstil ve perakende sektörüne öncülük eden firmalar arasında yer alıyor. Türkiye’de en tecrübeli ve pazar konumunu en hızlı geliştiren, aynı zamanda kalitesini belirli bir çizginin üstünde tutarak müşterisinin beğenisini ve güvenini kazanmış bir markadır. Tüzün markası, çalışan, zarif ve sofistike kadını temsil etmeyi amaçlıyor. Tüzün firmasının kurulma amacı; ürünlerindeki kaliteyi en üst seviyede tutmak ve aynı zamanda modayı yakından takip ederek şık tasarımlar ortaya çıkarmaktır. Mağazacılık sektöründe yılların deneyimi ile farklı şehirlerde ve en canlı bölgelerde koleksiyonunu sunmaktadır.. Bu sektördeki tecrübesi müşterilerine olumlu bir biçimde yansıtan Tüzün’ün; müşterileriyle yakından ilgilenmesi, her müşteriyi dikkatle dinleyerek, ve sorunlara çözüm getirerek “Müşteriye özel” yaklaşımı en gurur duyduğu ilkelerinden biridir. İtalya, Fransa, İspanya gibi tekstil ve moda sektörünün öncü ülkeleri ile devamlı ticaret halinde olması Tüzün için her zaman modayı en hızlı biçimde takip etmesini ve müşterilerine daha trend ürünler sunmasını kolaylaştırmıştır. Tüzün koleksiyonunda yer alan ürünleri Ankara’daki özel fabrikasında , en ince detayları göz önünde bulundurarak ve kalite kontrolünü kendisi yaparak ürünlerini satışa sunuyor. Üretimini kendisinin yapması ile ortaya çıkardığı kıyafetlerin uzun ömürlü olması Tüzün’ü diğer firmalardan ayrı bir yere koyuyor. Tüzün, geçmişten günümüze kadar uzanan kalitesini korumayı ve modayı yakından takip ederek ortaya çıkardığı yenilikçi koleksiyonları ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

FRANCHİSİNG
Firmamız, yurtiçi ve yurtdışı lokasyonlarını genişletmek amacıyla, TÜZÜN standartlarına uygun firmalara Franchise hakkı vermektedir.
Edindiğimiz birikim ve geçmiş tecrübelerimiz sonucunda, oluşturulan temel Franchise koşulları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

Yatırım planlamalarınızın TÜZÜN standartları ve aşağıdaki temel koşullara uygun olması halinde sizlerle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

Tüzün ilan edilen temel koşullarla bağlı olmayıp bunların içeriğinde tek yanlı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir. İlan edilen temel koşulları taşıyan firmaların başvurularının kabul edilip edilmeyeceği TÜZÜN’ün insiyatifinde olup, kabul edilmeme durumunda başvuru sahibinin kazanılmış bir hakkı olmayacaktır. Başvurunun değerlendirilmesi, sözleşme koşullarının belirlenmesi, diğer hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesinde TÜZÜN tek belirleyici taraf olacaktır.

BASVURU YAPAN FIRMA ICIN FRANCHISING TEMEL KOSULLAR

– TÜZÜN mağazası için en az 15 Mt. Cephe ve 150 m2 kullanılabilir alan ile % 10 depolama alanında faaliyet göstermelidir.

-TÜZÜN mağazası için düşünülen şehirdeki en işlek Alışveriş Merkezinde veya moda markalarının bulunduğu ana cadde/bulvar olmalıdır.

– TÜZÜN mağazasının iç ve dış dekorasyonu, mimari tasarımı TÜZÜN standardı olarak, Franchise veren tarafından belirlenir, yapılacak yatırım maliyeti Franchise başvurusu yapan tarafından karşılanır.

– Siparişler, TÜZÜN tarafından sezona göre mevcut koleksiyon içersinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az % 80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.

-Franchise alan, mağzacılık ve parakende sektöründe tecrübeli olmalı. Süreklilik arz eden kurumsal yapıya ve kadroya sahip olmalı.

– Tanıtım ve pazarlama harcamaları için Franchise alan’ın ayıracağı bütçe Franchise alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.

– Franchise işletme hakkı, minimum 4 yıllık süreye mahsus verilir. 4 yılın sonunda Franchise alan’ın çalışma kapasitesi nazara alınarak, franchise işletme hakkı yeniden değerlendirilir.

-Ürünlerde tek marka politikası esastır.

-Genel koşullar için yüz yüze gerçekleştirilecek bayi toplantısı sayesinde, daha fazla net bilgilere erişebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı