Ücretsiz Bayilik

by Bayilik Lobisi

Uzun zamandır küçük bir işletme açma hayali olan birçok kişi nasıl bir iş kuracağını bilmemektedir.Buna ilave olarak açılacak olan iş yerinin bayiliğinin daha önceden isim yapmış bir firma olması da kazancınız da çok faydalı olacaktır. Tabi ki ün yapmış bu firmaların bayiliğini almakta oldukça yüksek bir sermaye gerektirir. Fakat üzülmenize gerek yok çünkü sermayesiz bayilik veren firmalar 2019 yılında da mevcut.Ücretsiz bayilik veren firmalar hakkında biraz araştırma yaptık.Ve sizlere iyi gelir elde edecek iş seçeneklerine yazımız da yer verdik.Yeni bir iş, güzel kazanç niyetindeyseniz makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

1- Ücretsiz Bayilik Nasıl Alınır?
Sıfırdan başlamayı düşünen birçok kimse, açacağı işletmenin hemen kalkınmasını istiyor ise bilinen bir firmanın bayiliğini alarak kısa zamanda çok kazanabilirsiniz. Fakat çok ünlü firmaların bayiliğini almakta oldukça güç. Çünkü farklı bölgelerde temsilciliğini vermek için girişimcilerden külfetli miktarlar talep ederler. Lakin müşteri sayısını artırmak isteyen ve büyümeye gitmek için ücretsiz bayilik imkanı tanıyan firmalarda bulunmaktadır. Bu firmaları tercih ederken inceden inceye düşünmeli öyle risk almalısınız. Çünkü gıda, hamur işi veya yemek tarzında yeteneği bilgisi olan kimsenin oto kiralama bayisi açması risk alması demektir. Girişeceğiniz sektörü iyi araştırmalısınız ki zarar etmeyin. Bu araştırma kapsamında , şubeyi açacağınız semtin iş yapacak kalabalıkta olması gereklidir. Çevre işletme için en önemli faktördür. Örneğin; Büyük AVM ‘lerin olduğu bir sokakta giyim mağazası tabi ki tutmaz. Ama bu şekilde kalabalık olan bir yerde bir döner şubesi ya da çiğ köfte işletmesi güzel iş yapacaktır. Sizlere ücretsiz bayilik verecek firmalara istediği evrakları hazırlayarak başvurmanız halinde; şartların uygunluğunda sunduğunuz evraklar incelenir. İşletmeyi açmak için gerekli imkanı da sağladığınız da bayiliği alabilir, işletmenizi kısa zamanda açabilirsiniz.

2- Ücretsiz Bayilik Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar
Firmanın sizin yapabileceğiniz bir sektörde hizmet veriyor olması, sektörün gelirinin yüksek olması
Tercih edeceğiniz bayiliğin şartları size uygun mu
Pazar alanları geniş mi ülke genelinde bayilik durumu nedir? (kar-ciro durumu sizi zarar ettiremeyecek gibi midir?)
Bayiliğine başvurduğunuz firmanın size sağlayacağı kolaylıklar nelerdir? Ya da dezavantajları nelerdir?
İşletme açıldığında diğer rakiplerle olan rekabet durumunuz, mesafeniz de oldukça önemlidir. Yan yana olan aynı sektörden iş yeri muhakkak müşteri kaybıdır. Bu nedenle işletmenizi aynı sektörde bulunan şubelerden biraz uzağa açarak daha çok kazanabilirsiniz.
Şirketin size sunduğu iş planını detaylarıyla gözden geçirmelisiniz. Örneğin; Bir tavukçulukla ilgili mağaza açacaksınız. Lakin firma iş yerinde sadece tavuk satmanızı istiyor. Ancak sizde kırmızı et ürünleri de satmak istiyorsunuz. İşte bu nokta da iş planlarınız örtüşmez. Ve bayilik koşullarına uymamış olursunuz. Bu durumda işiniz, paranız tehlikeye girer. Tazminat davasına uzanan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bayilikleri olan bir firmaya bağlı olmakta kararlıysanız. Tek tek hangi iş nasıl yapılır, şartları neler araştırarak işlemlere başvurabilirsiniz..

3- 2019 Yılında Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar
Yeni girişimci olmak 2019 yılı şartlarında bir hayli zor. Açacağınız iş yerinin ne üzerine olduğundan tutun da bankaların sağladığı esnaf kredileri faizleri bile sizin belirli bir zamanınızı alacaktır. Ayrıca siz tanınmış bir firmanın yaptığı işi yaparak hazır müşteriye sahip olmak istiyorsunuz. Ama ödeyecek yüksek sermayeye de sahip değilsiniz. O halde en mantıklısı çok büyük kazandıran firmalara yüklü paralar ödemek yerine az tanınan orta derece de kazanç getiren bayiliklere başvurmaktır. Peki bu firmalar hangileri ? Tanınmış birkaç ücretsiz bayilik veren firmayı detaylarıyla açıkladık.

4- Eti beyaz döner bedava bayilik imkanları
İstanbul da 2001 yılında Fatih caddesinde açılan küçük bir dükkanla hizmete başlandı. 2011 yılında sunduğu orijinal tat ve değişik lezzetlerle İstanbul da birçok şube ulaştı. Müşteri sayısını kat ve kat artıran firma daha sonra markasını tescil ettirerek; Helal belgesi,ISO 9001, ISO 22000, Tarım ve Gıda hayvancılık bakanlığından tüm izinleri almış. Ülkemizin her yerinde hizmet vermek istemektedir. İstanbul da hemen her mahallede bulunan Eti beyaz döner, 1 yıl içerisinde 12 kadar ücretsiz bayilik verecektir. Girişimciden beklentileri ise çalışkan, iletişimi hızlı ve güler yüzlü titiz hizmettir. İsim hakkı bedeli asla talep edilmez. Sadece dükkanın açılması ve kurulumu için 35 bin civarı paraya ihtiyacınız olacaktır. İletişim bilgileri şöyledir;

Adres: Derviş ali mahallesi. Dilmaç sokak. No: 1/1 Fatih iSTANBUL
Telefon: 0543 460 58 58

5- Hacı Ali oğlu Çiğ köfte bedava bayilik veriyor!
1999 Yılında kurulan firma ülkemiz genelinde 280 ülke dışında 2 şubesiyle hizmet vermektedir. Ülke içi yatırımı dikkate alan bir firmadır. Kısaca özetlersek bayilik için başvurulduğunda isim hakkı bedeli almazlar. Bu iş yerini açmak 10 bin sermaye gereklidir. Yüzde yüz kar marjı olan bu işten bol kazançlı çıkacağınızdan eminim.

İletişim bilgileri; Güneşli mahallesi. Evren caddesi. Tümer sokak. No: 11 A /B Telefon: 0212 515 94 44

6- CHİCKER’S
Ülkemizde çok eskilerden beri sevilen kızarmış tavuk geleneğini sunan firmanın ülkemizde toplam 32 şubesi bulunan şirket bayilik için ücret istememektedir. 2011 yılından bu yana çok ilerlemiş bir konsept ‘tir. Yurt dışında meşhur olan chicken tavuk hizmetini her şubesinde vermektedir.

İletişim bilgileri: Cemal Gürsel caddesi. 112/6 35.600 Karşıyaka İzmir Telefon: 0541 520 61 32 dir. Ücretsiz firma bilgilerine gelecek yazılarımızda da ulaşabilirsiniz. Bol kazançlar dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı