Ulupınar Doğal Kaynak Suyu Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Trakya Bölgesi, İstanbul Avrupa Bölgesi, İstanbul, Anadolu Bölgesi ve çevre illere hizmet veren Ulupınar Doğal Kaynak Suları bölgesinde daha fazla bayilik vererek büyümek isteğinde.
Trakya Bölgesi, İstanbul Avrupa Bölgesi, İstanbul, Anadolu Bölgesi ve çevre illere hizmet veren Ulupınar Doğal Kaynak Suları bölgesinde daha fazla bayilik vererek büyümek isteğinde. Gelişen teknoloji ile doğru orantılı gelişmelere ayak uyduran ve modern teknolojisiyle hijyenik ve güvenilir bir üretim tesisi ile faaliyetlerini sürdüren Ulupınar Doğal Kaynak Suyu firması mümkün olan maksimum sayıdaki bayiye ulaşarak sektörel etkinliğini arttırmayı hedeflediğini dile getirdi.

 

Kaynak sularının en büyük avantajının sertlik oranının düşük olması şeklinde ifade edilirken Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından istenilen sertifikaların tamamına sahip olan Ulupınar Doğal Kaynak Suları aşağıdaki koşulları sağlayan bayi adayları ile çalışmayı hedefledikleri değerlendirmesinde bulundular. Ulupınar Doğal Kaynak Suyu bayi adayları aşağıdaki şartları kabul ettikleri taktirde firma ile bağlantı kurabilir.

 

Ulupınar Doğal Kaynak Suları firması bayileri ikinci bir markaya ait herhangi bir su satışı gerçekleştirememektedir. İlgili iş yerinin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından belirlenen özelliklere sahip olması gerektiği belirtilirken ilgili ürünlerin dağıtım ve servis ağının etkinliği için gerekli personelin eğitim ve istihdam işlemlerini gerçekleştirebilecek bir alt yapıya sahip olmaları gerekmektedir.

 

Trakya Bölgesi, İstanbul Avrupa Bölgesi, İstanbul, Anadolu Bölgesi ve çevre illere hizmet veren Ulupınar Doğal Kaynak Suları ile aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığı ile bağlantı kurabilirsiniz.

 

Telefon : 0212 766 0101

Faks : 0212 766 01 03
Web : www.ulupinarsu.com

E mail: info@ulupinarsu.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı