Ulusal Girişimcilik Ekosistem Buluşması 21 -23 Ocak’ta Adana’da

by Bayilik Lobisi

Çukurova Kalkınma Ajansı ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi işbirliğinde Ulusal Girişimcilik Ekosistem Buluşması’nın üçüncüsü 21-23 Ocak tarihlerinde Adana’da gerçekleştirilecek.

Girişimcilik alanında çalışan kamu kurumları, şirketler, sivil toplum örgütleri, üniversiteler olmak üzere yaklaşık 100 kurumun katılımı beklenen ekosistem buluşmasında Türkiye’deki diğer aktörlerle de işbirliklerinin geliştirilebileceği bir girişim-ağı yaratılması hedefleniyor.

Buluşmada, bölgesel yayılımın önem kazandığı girişimcilik ekosistemlerinin kent ve bölge düzeyinde nasıl yaygınlaştırılabileceği ve geliştirilebileceği masaya yatırılacak. Ekosistemin ve girişimlerin büyümesi için iş kültürü ve atmosferin değişmesine duyulan ihtiyacın ikinci buluşmada dile getirilmesini takiben bu seneki buluşmada odak tekrar bu hedef doğrultusunda çalışmalar yapan kalkınma ajanslarına çevrilecek.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı