Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı’ı (ISEF) Başlıyor

by Bayilik Lobisi

Genç Girişim ve Yönetim Derneği (GGYD) ile Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği (ANGİKAD) himayesinde, HHB Expo Fuar Şirketi tarafınca düzenlenecek olan, “Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı”na artık sayılı günler kaldı.

27-28 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara ATO Kongre Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan organizasyonun hazırlıkları yoğun bir şekilde sürüyor. Global Girişimcilik Haftası Etkinlikleri kapsamında; ilki gerçekleşecek olan Uluslararası Girişimcilik Zirvesi ve Fuarı (ISEF)’na kamu kurum ve kuruluşları, danışmanlık firmaları, teknoloji firmaları, dijital pazarlama ile hizmet veren firmalar, e-ticaret firmaları, GSM operatörleri, inovasyon firmaları, online sosyal medya firmaları, AR-GE firmaları, bilişim firmaları,  KOBİ’ler, distribütör firmalar, pazarlama ve dış ticaret firmaları, uluslararası dernek ve kurumlar, üniversiteler ve özel sektörde faaliyet gösteren sektör firmalarından oluşan toplam 3 bin kişinin üzerinde uzman ve sektör temsilcisinin katılması bekleniyor.

Detaylar ve Katılım için: http://www.isefsummit.com/

ulusal girişimcilik zirvesi

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Temsilcilerimizden Bayiliklerle ilgili genel bilgi almak için iletişime geçebilir ya da info@bayiliklobisi.com mail adresine mail atabilirsiniz.

× WhatsApp Danışma Hattı