Usta Dönerci Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Usta Dönerci, 2013 yılında hızlı servis restoran zincirleri sektöründe faaliyet gösteren TAB Gıda tarafından kurulmuştur. Usta Dönerci, konusunda uzman çalışanlarıyla hızlı servis restoran zincirleri sektöründe en doğru ürünü, en uygun ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefliyor.

Zincirin ilk restoranını Mayıs ayında İstanbul Ataşehir’deki Novada AVM’de açarak müşterilerine hizmet vermeye başlayan Usta Dönerci markası için TAB Gıda, ilk yıl 30, 5 yıl içinde ise 200 restorana ulaşmayı hedefliyor.

Franchising / Yatırım Şartları:
-Yatırım bedeli, Usta Dönerci için 250.000 USD+KDV ’den başlamaktadır.
-Her ay net ciro üzerinden %10 royalty alınmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:
TAB Gıda olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

Eğitim:
Seçilen işletmeci adayı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:
İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:
2016 yılı itibari ile Usta Dönerci® markamızı yatırımcılar ile buluşturacağız. Yatırım bedeli, Usta Dönerci® için 250.000 USD+KDV’den başlamaktadır. TAB Gıda’nın franchisee’lere verdiği restoran işletmeciliği süreleri; Usta Dönerci® için 10 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden %10 royalty alınmaktadır.

Yer Seçimi:
Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır.
Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

Fiziksel Özellikler:
İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alan ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımız için depolar dâhil 100 m2 alan yeterli olacaktır.

Sorularınız ve detaylı bilgi için Usta Dönerci Franchise Departmanına (0212) 310 66 00 numaralı telefondan ve franchise@tabgida.com.tr adresinden  ulaşabilirsiniz.

 

Kuruluş yılı:2013
Franchise Adedi :134
Franchise Hedefi: 2020 /taleplere göre değişiyor   adet
Franchise giriş bedeli:20,000$+ KDV
Ortalama yatırım bedeli:250,000$ + KDV
Reklam katkı payı:% 3,5
Royalty bedeli: % 6,5
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre ortalama 120m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı