Villegrup Bayiliklerinde Franchise Bedeli Yok

by Bayilik Lobisi

Kozmetik ve hijyen sektöründe adından sıkça söz ettiren Villegrup, franchise bedeli talep etmiyor.
2009 yılında Samet Karaçam’ın genç bir girişimci olarak perakende sektöründe temellerini attığı Villegrup, günümüzde bünyesinde bulundurduğu 3 şirket, 6 marka, 400 den fazla ürün çeşidi, ürünlerinin satıldığı 100 den fazla nokta ve 20 den fazla çalışanıyla perakende, kozmetik, sağlık, hijyen, e-ticaret ve hizmet sektörlerinde sağlıklı büyümesini devam ettiriyor. Kendine ait markalarla oluşturduğu zengin ürün çeşitliliğini, perakende sektöründen gelen tecrübesiyle birleştirip, girişimcilere de birbirinden farklı modellerde iş imkanları sunan villegrup adeta kendine ait yeni bir saha oluşturmuş durumdadır.

 

2013 yılının sonuna doğru ülke sınırlarını aşan bu modeller 2014 başından ile beraber USA, Sudi Arabistan ve Kuveyt

gibi ülkelerde faaliyete başlamış ve Villegrup’u sadece yurt içinde değil uluslararası kulvarda da bir

oyuncu olma durumuna getirmiştir. Kısa sürede elde edilen bu denli büyük başarılarda villegrup için olmazsa olmaz bazı değerlerin izleri mevcuttur.
Kozmetik ve hijyen sektöründe adından sıkça söz ettiren Villegrup, franchise bedeli talep etmiyor. Bünyesinde barındırdığı markalara ait ürünleri en iyi şekilde temsil edebilecek ve satışını yapabilecek kişi veya kuruluşlara bayilik veren Villegrup eğitim ve broşür gibi reklam desteklerinden de herhangi bir ücret talep etmiyor.

Hızla büyüyen ve sektörde aranan bir konuma gelen firmanın kalitesinden asla taviz vermediği ürünleri ile tanışıp kendi işine sahip olmak isteyen girişimcilere iş ortağı olma fırsatı sunan Villegrup bayilikleri hakkında detaylı bilgi için www.villegrup.com  web sitesini  ziyaret  edebilirsiniz.

İletişim :  0(224) 225 55 66 / info@villegrup.com

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı