Vitamin Simit Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Resmi olarak 2012 yılı Ağustos ayında ilk şubesini açan Vitamin Simit Türkiye genelinde franchise vermeye devam ediyor. Mevcut yönetici kadrosunun yaklaşık 10 yıldır beraber çalıştığı Vitamin Simit bu birlikteğin meyvesi olarak önce “fırın kafe” konseptini almış. Sonrasında aynı ekip Vitamin Simit markasını yaratmışlar.

Vitamin

Marka ismi, yeni doğan bu firmanın aynı zamanda felsefesini de ortaya koymaktadır. Anadolu’nun geleneksel tatlarını modern sunum teknikleriyle müşterilerine sunan firma, ‘ekonomik sağlıklı beslenmeyi’ motto edinmiştir. Müşteriyi dost gören bu felsefede; ‘hijyene, sağlığa ve doğallığa’ özellikle dikkat edilmektedir.

Gerekli Şartlar
Yatırımcı:
İnsan ilişkilerinde başarılı, güçlü sosyal ilişkiler kurabilen,
Girişimci ve üretken bir yapıya sahip olan,
Markamıza değer katacak,
İşinin başında sürekli durabilecek,
Gerekli finansal şartlara sahip.

Mimari ve Konum:
Minimum 60m2 kapalı alan
Minimum 40m2 açık alan
Minimum 8m2 Ön Cephe
Yüksek yaya trafiğine sahip anacaddeler üzerinde olması
AVM’lerde ana kapı girişlerine yakın ve mutlaka bahçe alanına sahip olması

Süreçler
-Tanışma: Bizimle çalışmak isteyen yatırımcılarımız sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirirler. Formunuz bize ulaştıktan sonra franchising ekibimiz sizlere ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi sağlar.

-Davet: İlk bilgilendirme sonucunda uygun görülen yatırımcı adaylarımız merkez şubemize tanıtım için davet edilir. Yer Seçimi: Merkezimizde yapılan tanıtım ve gerekli görüşmelerden sonra uygun bulunan yatırımcı adayımız ile saha ekiplerimiz, Vitamin Simit konseptine en uygun yeri belirlemek için çalışmalara başlarlar.

-Fizibilite ve Teklif: Bulunan yere göre gerekli fizibilite ve teklif çalışması hazırlanarak yatırımcımıza sunulur.

-Sözleşme: Yapılan fizibilite ve teklif çalışmasını olumlu bulan yatırımcılarımız beş yıllık franchising sözleşmesi imzalanır.

-İnşaat ve Dekorasyon Süreci: Sözleşme imzalanmasını takiben mimari projelendirme ve uygulama çalışmalarına başlanır. Yatırımcı adayımız dilerse inşaat işlerini projeye uygun olarak kendisi gerçekleştirebilir ya da anahtar teslim olarak bütün işleri Vitamin Simit’e bırakabilir.

-Personel Seçimi ve Eğitim: Mimari sürecin tamamlanmasına yakın eğitim ekibimiz sizlerle birlikte personel seçimini gerçekleştirir ve eğitim programları oluşturulur.

-Açılış: Dekorasyon ve eğitim süreçleri tamamlandıktan sonra mağaza açılışı gerçekleştirilir. Açılıştan itibaren ilk dönemlerde ekiplerimiz sizinle birlikte mağazamızı işletirler.

-Süre: Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren bir mağazanın açılması ortalama 45 – 60 gün arasında değişmektedir.

Vitamin Simit
Adres: Merkez Mahallesi Havacılar Caddesi No: 13/88 Alemdağ – Çekmeköy / İstanbul
Telefon: 02163128989
Faks: 02163128988
Email: info@vitaminsimit.com

Vitamin Simit Franchise Başvurusu İçin Buraya Tıklayınız
vitamin simit franchise

Benzer İçerikler

1 comment

Kıvılcım 23 Ekim 2017 - 18:20

Vitamin Simit bizi dolandırdı. Aman dikkat diyeyim. şu an icra takibi başlatamıyoruz adamlara tebligat yapılamıyor. Konu ile ilgili bu adamları tanıyan varsa iletişim kurmasını rica ediyorum.

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı