ViTEV concept bayilik

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren firmalar arasında mobilya sektöründe yeni bir lider olma büyük bir adım atan ViTEV concept 2019yılında kurulmuş olup kısa zamanda alt yapısını geliştirip bayilik verme sürecine girmiştir.

Firma profesyonel çözüm ortakları ile güclerini birleştirip, kaliteli, şık ve modern ürünleri bir araya getirerek, her bütçeye uygun, her tarza uygun ürünleri  satış noktaları aracılığıyle müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.
Yurt içi ve Yurtdışı Toptan satış konusunda tecrübeli olan firma perakende sektörüne de ViTEV Concept markası ile adım atma kararı almış olup, hızlı bir bayileşme ağına girmiştir. Tamamen Bayi koruma sistemi ile çalışmakta olup , Bayilerini ailesinin  bir parçası olarak görmektedir. Perakende sektörün de gücünü Bayilerinden  alacağının  farkında olup, Bayilerinin  her daim yanındadır.

Mobilya sektörü genç girişimcilerle ve yenilikçi insanlar ile çalışmak istiyoruz .Mobilya sektörü Ülkemizde büyüme potansiyeli yüksek, kârlılık olarak en iyi sektörlerden biridir.Ürün kalitemiz ve tasarımlarım farkımız diğer firmalardan ayıran özelliklerimizdendir.Karlılık oranları %40 – %75 arası çalışma koşullarına göre değişmektedir.
Girişimcilere desteklemeler
– Tabela Desteği
– Mimari proje desteği
– Açılış ve reklam faaliyeti desteği
Bayilik Ürünleri
Yaşam Mobilyaları:
– Yatak Odası Mobilyaları
– Yemek Odası Mobilyaları
– Oturma Grupları
– TV Üniteleri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı