Dünya Döner Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Firmamız 1983 yılında Ankara Çubuk ilçesinde küçük bir çiftlikte büyükbaş hayvan besicilik işine başlamıştır. Aynı tarihlerde kırmızı et üretimi de yaparak toptan et ticaretini besicilikle beraber yürütmüştür.

2003 yılında turizm de yükselen bir değer olan Antalya da kırmızı et sektöründeki boşluğu görerek bu bölgeye yatırım kararı almıştır ve ilk besi çiftliğini Döşemealtı ilçesinde kurmuştur.

2008 yılında Antalya da otellere ve yerel-ulusal zincir marketlere kırmızı et tedarik işine başlamıştır.

2015 yılına gelindiğinde, ikisi Antalya da birisi Burdur da olmak üzere 3 adet çiftlikte yıllık 5.000 adet büyükbaş kapasitesine ulaşarak bölgenin en büyük besi çiftliklerinin arasında yer almaktadır.

Firmamız çiftliklerde ürettiği eti direk olarak tüketiciye ulaştırmak için projeler geliştirmeye başladığında, VİZYON DÜNYA DÖNER et entegre tesisini döner eti üretmek için 2015 yılında kurma kararı almıştır.

2017 yılında Antalya organize sanayi bölgesinde inşaatına başlanan VİZYON DÜNYA DÖNER et entegre tesisimiz 2018 yılında faaliyete girmiştir. Avrupa standartlarında üretim yapan fabrikamız yıllık 5.400 ton kapasitesi ile sadece bölgenin değil tüm Türkiye’nin önde gelen entegre tesislerinden biri olmuştur.

2018 yılının son aylarında Vizyon Dünya Döner şubelerinin faaliyete geçmesi ile birlikte perakende sektöründe de yerini almıştır ve bayilikler vererek bu alanda da hızla büyümeye devam etmektedir.

Amacımız; kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırmaktır.

LEZZETİ ARTTIRDIK, FİYATI AZALTTIK

Kuruluş yılı:2018
Franchise Adedi :29
Franchise Hedefi: 2020 / 50 adet
Franchise giriş bedeli:
Ortalama yatırım bedeli:170,000TL 220,000TL
Reklam katkı payı:
Royalty bedeli:
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 50m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı