WaffleStop Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

WaffleStop, lezzetini hamurunun üstün formülünden alan dünya standartlarındaki waffle ile Türk tüketicisini tanıştırdı. İlk şubesi Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açılan Wafflestop çok kısa bir süre içinde hem Bağdat Caddesi müdavimlerinin hem de basının ilgisini çekti ve cadde sakinlerinin lezzet durağı haline geldi. Wafflestop’un öncelikli hedefi İstanbul’da prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye’ye ve çevre ülkelere Wafflestop lezzetini taşımak.

WaffleStop ailesine katılıp karlı bir ortaklığa adım atmak isteyenler için franchising veriyor. Bölgesel ve şube olmak üzere iki tip franchising uygulaması ile franchise alan ya tüm ülke veya şehir için master franchise oluyor ya da bir mağaza için anlaşma yapılıyor. Uzman hukukçular denetiminde hazırlanmiş anlaşması, iş yapış manuelleri, görsel tasarımları ve pazarlama materyalleri, mimari tasarım hizmeti ile tarafların profesyonel olarak güvence altına alınarak başlangıçtan itibaren sağlıklı bir işbirliği kurulması amaçlanıyor..

WaffleStop eğitime inanıyor…
Grup şirketi STE (Skills Training & Events) katkılarıyla franchise’larını 3 aşamalı bir eğitimle hazırlıyor.

WaffleStop Oryantasyon Eğitimi:
Haftalık iş başı eğitimini kapsamaktadır.

WaffleStop Yönetimi:
Standartlar, sipariş-stok yönetimi, temizlik, güvenlik, finansal sorumluluk ve eleman yönetimini kapsar.
Müşteri Merkezli Hizmet:
Müşteriye yaklaşım, satış, itirazların karşılanması ve uzun dönemli ilişki kurmayı kapsar.

Waffle Stop Franchise Başvurusu İçin Tıklayın.
wafflestop franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı