Walt Disney‘de Ücretsiz Work And Travel Fırsatı

by Bayilik Lobisi

Candelas Uluslararası Eğitim Danışmanlık şirketi 62 öğrenciyiü, Amerika’ya “Walt Disney World ICP” programına ÜCRETSİZ olarak gönderecek. Florida’da bulunan Dünya’nın 5. Büyük şirketi Walt Disney World firmasında Work And Travel fırsatından yararlanmak için üniversite öğrencisi olmak ve en az 2.00 not ortalamasına sahip olmak yetiyor.

1,2 ve 3. Sınıf öğrencileri programa katılma hakkı elde edebiliyor tıpkı Erasmus’da olduğu gibi 4 sınıf öğrencileri bu hizmetten yararlanamıyor. İyi derecede İngilizce biliyor olmak programa katılmanın en önemli şartı çünkü mülakatlar Mart ayında bizzat Disney tarafından gerçekleştiriliyor. Candelas Uluslararası Eğitim Danışmanlık “isteğe bağlı olarak” İngilizceseviyesi ve kalitesini artırmak için öğrencilere, ABD’li bir öğretmenden intermediate ve upper-intermediate seviyesinde konuşma dersleri & İngilizce mülakat eğitimleri imkanı sunuyor. Ayrıca bu eğitim seminerine katılacak öğrencilere Candelas International’ a ait Upper-Intermediate seviyesinde “Interview Skills in English” eğitim sertifikası verilecek.

Program tarihleri: 20 Haziran 2016 – 18 Ağustos 2016. Son kayıt tarihi ise 10 OCAK 2016 olan programla ilgili detaylı bilgilere ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.
disney careers

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı