Webrazzi Ventures, İnternet Yatırımcılığının En Yeni Oyuncusu

by Bayilik Lobisi

Türkiye girişimcilik ekosistemine yeni bir oyuncu dahil oldu. Yaklaşık 10 yıldır internet ekosisteminde başarıyla faaliyetlerini sürdüren Webrazzi yeni bir Girişim oluşumunu dün akşam itibariyle duyurdu. Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal: “Webrazzi Ventures: Türkiye’den Dünya Çapında Girişimler Çıksın Diye Doğdu!” diyor.

Arda Kutsal sözlerine şöyle devam ediyor; 2016 yılında 10. yaşını kutlayacak olan Webrazzi’nin ilk gününden beri edindiğimiz tecrübe ve sahip olduğumuz global network bize gösterdi ki, eğer doğru işler doğru bağlantılarla hayata geçirilirse başarıyı yakalamak daha mümkün hale geliyor. Sermaye bu süreçte belirli bir noktadan sonra gerekli olan bir araç ve büyük oranda da birçok iş modeli için sadece stratejik bir enstrüman olarak dikkat çekiyor.

Webrazzi Ventures iki farklı işi tek çatı altında yapacak.

Yatırım
Tercihen henüz ilk yatırımını almaya hazırlanan ve çoğunlukla çok erken aşamadaki girişimlere yatırım yapılacak. Bu konuda önümüzdeki dönemlerde duyurular hızlandırılacak ve bilgilendirmeler sağlanacak. Hisse oranları ve yatırım bedelleri tarafında da çok net bilgiler paylaşılacak.

Üretim

Hem Webrazzi ekibi içinden hem de dışarıdan seçilmiş yeteneklerin katılımıyla değer yaratacak girişim fikirlerini hayata geçirilecek. Eğer Webrazzi Ventures ile kafa kafaya verip bir fikri, iş planından yazılımına birlikte hayata geçirmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.
Webrazzi Ventures adımı henüz bir başlangıç olarak görüyoruz ve ileride birlikte güçlendikçe çok daha ileriye birlikte gideceğimize inanıyoruz. Bu sebeple sektöre fayda sağlamak isteyen tüm bireylere ve şirketlere kapımız açıktır. Her türlü işbirliğine de sıcak bakarız.

Detaylı duyuruları önümüzdeki dönemlerde gerçekleşecek Webrazzi Ventures hakkında gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız ventures.webrazzi.com adresine gidebilir ve e-posta adresinizi bırakabilirsiniz. Kısa süre içinde hem Webrazzi Ventures web sitesi tam anlamıyla hazır olacak hem de tüm detayları paylaşılacak. O zamana kadar tek yapmanız gereken e-posta adresinizi bırakmak.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı