Workınton sanal ofis

by Bayilik Lobisi

Çalışma alanlarınızı yeniden tasarlamak istediğinizde, ofisiniz yeterli gelmiyorsa ya da yeni bir ofis ihtiyacınız olduğunda Workinton’un verimli çalışma alanları sizi bekliyor.
Yeni bir şirket Merkezine, bölge ofisine ya da daha geniş bir kampüse ihtiyacınız varsa Workinton sizin için hayalinizdeki ofisi tasarlıyor.

İhtiyacı olan alanı taleplerinize göre oluşturuyoruz. İçerisinde ortak çalışma alanlarından, toplantı odalarına, oyun alanlarından müzik stüdyosuna kadar hayal ettiğiniz her şey yer alıyor.
Size ve ekibinize ise sadece konforlu ve verimli çalışmak kalıyor.

Sürekli dışarıda olan ekip üyeleriniz Workinton’un İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Katar’da ki tüm lokasyonlarında diledikleri gibi çalışsınlar.

İnovasyon Çözümlerimizle de Yanınızda Yer Alıyoruz!

Kurum ve kuruluşları Türkiye’nin en yaygın inovasyon çözümleri ile girişimciler, mentorlar ve yatırımcılarla buluşturuyoruz! Önce sizi dinliyor, ardından firmanızın hedef ve ihtiyaçları ile tam olarak örtüşen özel çözümler sunuyoruz.

Toplantı
Workinton üyelerine ve hedef kitlenizdeki diğer kişilere ulaşabileceğiniz Toplantılarınızı’ İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ya da Katar’daki 18 şubemizden birinde gerçekleştirebilir ya da farklı lokasyonlarımızda eş zamanlı toplantılar düzenleyebilirsiniz. Etkinliğiniz yaklaştığında şubelerimizdeki dijital ekranlarda ve sosyal medya hesaplarımızda yer alarak etki alanınızı artırabilir, markanızı ekosistemin merkezinde konumlandırabilirsiniz.

Hackathon
İdeathon, Datathon, Educathon ya da Yarışma… İhtiyacınıza göre ismine kadar özelleştirebileceğiniz 1,2 ya da 3 günlük Hackathonlar ile aradığınız pozisyona en uygun kişiyi bulabilir, girişim ekiplerine özel yaparak ekosistemde yer edinebilir ya da kurum içinde uygulayarak ekiplerinizin gücünü artırabilirsiniz!

Kuruluş yılı:2012
Franchise Adedi :18
Franchise Hedefi: 2020 / 30adet
Franchise giriş bedeli: Lokasyona göre değişmektedir
Ortalama yatırım bedeli: m2 ye göre değişmektedir
Reklam katkı payı:% 2
Royalty bedeli: % 10
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 100m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı