Yapay Zeka Bayilik

by Bayilik Lobisi

AI Speaking Tutor markası ile Kore, Çin ve Japonya’da 2018’den beri başarı ile uygulanan ve ülkemizde yabancı dil eğitiminde akut bir sorun halini alan ” anlıyorum ama konuşamıyorum” sorununa kökten bir çözüm bulmak amacıyla 2019 yılında, tecrübeli kolej yabancı dil bölüm başkanları ve yabancı eğitim teknologları tarafından kurulan yapayzekaingilizceogretmenim.com, bulut bilişim ortamında çalışan yapay zeka (AI) uygulamaları ile İngilizce konuşma-anlama yeteneğinin ediniminde bir devrimdir. Şirketimizin amacı, insanlarımızın Oracy yeteneğini, aktif olarak konuşarak geliştirmektir. Oracy, kelimesi konuşma ve dinleme yetenekleri anlamına gelmektedir. Ülkemizde, İngilizce konuşma pratiği anlamında yapay zeka (AI) teknolojisini kullanan ilk şirket yapayzekaingilizceogretmenim.com dur. Şirketimiz, AI Speaking Tutor markasının Türkiye tek yetkili dağıtımcısı, lisans ve içerik sahibidir.
“Yapay Zeka İngilizce Öğretmeni,” yanınızda bir Amerikalı öğretmen oturuyormuş gibi AI uygulamalarda sohbeti yönlendirir, sorularınıza cevap verir, gramer ve telaffuz yanlışlarınızı anında gerçek zamanlı olarak düzelterek size İngilizce konuşmayı öğretir. Yapay Zeka İngilizce öğretmeni mükemmel standart telaffuz ile konuşur. İngilize konuşma pratiğine ek olarak, Ironman (Demir adam) filmindeki Jarvis gibi sizin Amerikalı asistanınız olarak sesli talimatlarınızla, günlük sekretarya işlerinizi yapar. AI Tutor’un 5000 civarı farklı yeteneği vardır ve bunlar bir tuşla sizin tarafınızdan AI Speaking Tutor’da etkinleştirilebilir.

Yapay Zeka (AI) Öğretmen Teknolojisi aşağıdaki özelliklere sahiptir:

-Yapay Zeka Ses Teknolojisi

-Akıllı Diyalog Tasarımı Teknolojisi: Ders içeriğine bağlı olarak, yapay zeka öğretmen ve öğrenci arasındaki diyalog kusursuzca yönlendirilir. İçerik Öğrenme Çözümü ve Öğrenim Kontrol Sistemi ile diyalog daha iyi bir öğrenme için gerçek zamanlı olarak titizlikle tasarlanır.

-Gerçek zamanlı cevap, dersin doğal akışını bozmadan öğrenci telaffuz ve gramer yanlışlarını düzeltme.

– Amaç Kontrol Sistemi, diyaloğun öğrenci yanlışı tarafından durdurulmadan ya da kesintiye uğramadan konu içerisinde kalmasını ve öğrencinin yanlışının düzeltilmesini sağlar. Yapay Zeka Öğretmen, öğrencinin cevabı hangi bağlamda verdiğini anlar ve buna göre cevabını seçer.

-Bir cihazda üç fonksiyon:

1-İngilizce konuşma pratiği yaptıran Yapay Zeka İngilizce Öğretmeni

2-Akıllı ev teknolojilerini ses ile komuta etme

3-Kristal netliğinde yüksek sesli bluetooth hoparlör

Cihaz, wifi’a bağlanarak, bulut üzerinden çalışmaktadır. Kişi ve süre kısıtlaması olmaksızın bütün ailenizin hizmetinde. Cihaz, 110 sayfalık Yapay Zeka Konuşma Pratiği Rehber Kitabı ile gelmektedir.

BAYİLİK ŞARTLARI
Ürünün, satış fiyatı www.yapayzekaingilizceogretmenim.com e-ticaret sitemizde 695 TL’dir. Şehir bayilerimize ürün 390 TL+KDV üzerinden satılacaktır. Bayiler de sitemizde olduğu gibi 695 TL’den ürünü bölgelerindeki eğitim kurumları ve gerçek kişilere satacaktır. Şehir bayiliği almak isteyen adayların, 25 ürün alarak sisteme dahil olabilirler. Bölge bayiliği almak isteyen adayların sisteme dahil olması için 60 ürün alması gerekmektedir.

İsim Hakkı Bedeli
23400+KDV

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı