Yatırımcı Sunumlarında Dikkat Edilecek 10 Husus

by Bayilik Lobisi

Dünyaca ünlü melek yatırımcı ve New York Angels’ın kurucusu David S. Rose yatırımcı sunumları sırasında nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda harika bir sunum gerçekleştirmiş. Kitleleri harekete geçiercek, size milyonlar kazandıracak, herkesin ilgi odağı olacağını düşündüğünüz bir iş modeliniz ya da markanız var fakat bunu hayata geçirebilecek veya yönetecek bir bütçeye sahip değilsiniz. Böyle durumlarda genel olarak yatırımcılardan destek alırız. Ama, yatırımcının ilgisiniz çekmek, parasını ve güvenini almak hiç de kolay değildir.

Girişimci ve yatırımcının arasındaki ilişki özünde karşılıklı çıkarlar üzerine kurulur. Söz konusu ortak çıkarların korunması için de karşılıklı bir destek ve işbirliği benimsenmiştir. Yatırımcı, yatırımını katlayarak geri almak isterken, girişimci de girişimini büyütmek ister. Bu isteklerin gerçek olması için doğru bir birliktelik  kurmakşarttır.

Dünyaca ünlü melek yatırımcı ve New York Angels’ın kurucusu David S. Rose, yatırımcıların rüyalarını süsleyen bir sunum yapmanın inceliklerini anlatıyor. Rose’a göre kendiniz hakkında bilmeniz ve yatırımcıya kanıtlamanız gereken 10 şey var:


(Türkçe Çeviri: Zeynep Oner)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı