Yattığınız Yerden Para Kazanabileceğiniz 10 Yöntem

by Bayilik Lobisi

Herkes rahat bir şekilde para kazanmak ister. Mümkünse “on dönem bostan, yan gel yat Osman” atasözündeki gibi para kazanmak ister. Elbette bu o kadar da kolay değildir; ama mümkündür. Doğru işler ve yaratıcı projelerle siz keyfinize bakarken, bir yandan para gelmeye devam edebilir. Bu söylediklerim sizlere hikaye ve hatta yasal olmayan işler gibi gelebilir. Birazdan anlatacağım yöntemler, keyfine düşkün kişilerin ilgisini çekecektir.

İşte yattığınız yerden para kazanmanızı sağlayacak yöntemler:

1-Bir Şeyler Kiralamak
Bir Şeyler Kiralamak
Eğer yattığınız yerden, yorulmadan ve keyfinizi hiç bozmadan para kazanmak istiyorsanız, bir şeyler kiralamak güzel bir gelir kaynağı olabilir. Örneğin yalnız yaşayan biriyseniz evinizden bir oda kiralayarak hem bir ev arkadaşı edinebilir hem de para kazanabilirsiniz. Aynı şekilde arabanız olmadığı halde bir garajınız veya park yeriniz olabilir. Buna ihtiyacı olan kişilere bu yerleri kiralayarak kazanç elde edebilirsiniz.

Her zaman giyilmeyen, hatta bir kere giyildikten sonra gardıropta yer kaplayan özel elbiselerinizi de kiralayabilirsiniz. Günümüzde bu iş için aracılık yapan web siteleri bile bulunuyor. Bu kıyafetlerinizi özel günler için başkalarına kiralayarak para kazanabilirsiniz. Kullanmadığınız bisikletinizi, giymediğiniz özel kıyafetlerinizi, odanızı, garaj yerinizi kiralayarak yattığınız yerden para kazanabilirsiniz.

2-İnternetten Yatırım Yapmak

İnternetten Yatırım Yapmak
İşte en iyi yatarak para kazanma yöntemi! Günümüzde yatırım işlemleri artık bilgisayarlar, hatta cep telefonları üzerinden bile yapılıyor. Uzatın ayaklarınızı ve mobil cihazlarınızdan alım – satım yapın. Yatırım yaparak gerçekten güzel bir gelir elde edebilir ve geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Ayrıca yatırım yaparak günlük yüksek kazançlar bile elde etmeniz günümüzde mümkün.

Forex piyasası, tüm dünya üzerinden yönetilen küresel bir piyasadır ve internet üzerinden 5/24 faaliyet göstermektedir. Borsada olduğu gibi kompleks emirler vermenize de gerek yoktur. Uygun görülen aralıktan ‘al’ veya ‘sat’ gibi emirler vererek para kazanırsınız. İşlem hacmi yüksek bir piyasa olduğu için de günlük kar etme olanağınız vardır. Eğer size korkutucu ve zor geliyorsa, üzülmeyin; ücretsiz eğitim olanaklarından yararlanarak kısa zamanda profesyonel bir yatırımcı olabilir ve yattığınız yerden para kazanacak hale gelebilirsiniz. Ayrıca bunu yapan birçok kişi olduğunu bilmenizde de yarar var.

3-Web Sitesi Tasarlamak

Web Sitesi Tasarlamak
Eğer web tasarım konusunda bilginiz varsa çok şanslısınız. Evinizin konforundan hiç ayrılmadan bilgisayar başına geçerek bir site tasarlayın ve keyfinize bakın. Ayrıca gerçekten başarılı işler yaparsanız her ay sadece bir site yaparak tüm ayınızı kurtarabilirsiniz. Elbette bunun için daha önceden bir eğitim almanız gerekiyor.

Büyük tasarım işleri size göre değilse, küçük tasarım işleri yaparak da kazanç elde edebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi kendi web sitesini yaptırmak istiyor. Böyle kişileri bulun ve daha önce yaptığınız örnekleri gösterin. İşte her şey bu kadar!

4-Blog Açın ve Niche Sektörlere Yönelin

Blog Açın ve Niche Sektörlere Yönelin
Günümüzde neredeyse hemen herkesin bir blogu var. Neden sizin de olmasın? Ayrıca bu blog sayesinde neden para kazanmayasınız? Eğer yazmayı seviyor ve bu konuda yeteneğiniz de varsa, kendinize niche bir sektör seçerek bu alanda para kazanabilirsiniz. Niche sektörler küçük sektörlerdir ve belirli kelimelere yöneliktir. Örnek vermek gerekirse; bir moda blogu açmak yerine modanın yalnızca bir dalı olan çantalar üzerine bir blog açabilirsiniz.

Günümüzde böyle el değmemiş alanlar pek olmasa da, unutmayın Google bir derya deniz ve mutlaka bulacağını akıllıca bir sektör size gerçekten güzel bir kazanç getirecektir. Hayata geçirilmiş bir örnek verelim. Tozlu isimli markayı TV reklamlarında duymaya başladınız. Kısa bir zaman önce yalnızca eşarp satan bir firma iken şimdi kocaman bir moda e-ticaret sitesine dönüştü!

5-Fikirlerinizi Satın

Fikirlerinizi Satın
Gerçekten yaratıcı bir kişilik olabilirsiniz ve bunu paylaşarak para kazanabilirsiniz. Örneğin bir şirket açılacak ve isim – slogan düşünülüyor. Bu nedenle başvuru yapılan çeşitli siteler var. Bu sitelerde aktif olarak fikir ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Bu şekilde de kolayca para kazanabilirsiniz. Yeni bir ürün tasarımı, reklam fikirleri, pazarlama fikirleri konusunda başarılı olarak gerçekten iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

6-Online Eğitim Verin

Online Eğitim Verin
Günümüzde eğitim alanının ne kadar değiştiğinden haberdar mısınız? En basit şekilde açıklayalım; öğrenmek istediğiniz bir konu olduğu zaman hemen Google’a yazıyorsunuz veya videolarla öğreniyorsunuz. İşte bu videoları sizlerde çekebilir ve uzman olduğunu konularda bilgilerinizi kişilerle paylaşarak para kazanabilirsiniz.

Webinar dediğimiz online seminerler günümüzde çok popüler. Kurs aramak zorunda kalmadan kişiler öğrenmek istedikleri konuları, bu online seminerlerle öğreniyor. İşte sizlerde uzman olduğunu konularda online seminerler verebilirsiniz. Bu şekilde çok fazla yorulmadan ve hatta evinizden çıkmadan para kazanmış olacaksınız.

7-İnternette Eleştri ve Değerlendirme Yapın

 İnternette Eleştiri ve Değerlendirme Yapın
Günümüzde artık kişilerin belirli alanlardaki tepkiler direkt online ortamlarda araştırılıyor. Bu öyle kompleks şekillerde değil; gayet basit bir şekilde yorumlarınızı, eleştirilerinizi yaparak oluyor. Örneğin 90 saniyelik müzikleri dinleyip eleştirilerinizi yaparak para kazanmanızı mümkün kılan web siteleri var. Ülkemizde bu şekilde faaliyet gösteren web sitelerini araştırabilir veya çok iyi bir diliniz varsa yabancı sitelerde de bunu yaparak para kazanabilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir iş değil mi?

8-Hobilerinizi Satın

Hobilerinizi Satın
Evde vakit geçirmeyi ve bu vakti hobilerinizle değerlendirmeyi seviyorsanız, yatarak para kazanacak şanslı insanlardansınız. Çok iyi bir ressam, takı tasarımcısı, ev dekorasyonu için süs eşyaları yapan birisi veya el becerisi herhangi bir alanda yüksek kişilerden olabilirsiniz. Ayrıca bu hobilerle vakit geçirmek sizin için oldukça eğlenceliyse para kazanmak için de bir engeliniz yok demektir. Hobileriniz sonucunda yarattığınız ürünleri e-ticaret siteleri üzerinden satarak gerçekten güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

9-Sosyal Medyayı Kullanmak

Sosyal Medyayı Kullanmak
Bütün gününüzü hiç sıkılmadan sosyal medyada geçirebilir misiniz? Bu soruya cevabınız evetse, işte tam size göre bir yöntem. Ama bunun için gerçekten büyük bir kesime hitap eden büyük hesaplarınız olmalı. Ülkemizde Twitter üzerinden yaptığı reklamlarla para kazanan birçok kişi var. Eğer Twitter hesabınızı gerçekten büyük kitlelere ulaştırabilir ve etkileşimi yüksek sosyal medya hesaplarınız olursa, yattığınız yerden oldukça iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

10-Piyango

Piyango!
Piyango kazanmak belki de bir daha hiç çalışmayacağınız anlamına geliyor. Ama bunun ne kadar zor bir ihtimal olduğunu biliyorsunuz. Hatta yapılan araştırmalar piyango oynamak için çıktığınız yolda ölme olasılığınızın kazanma olasılığınızdan daha yüksek olduğunu ortaya koyuyor. Kulağa hiç de güzel gelmiyor değil mi? Yine de şanslı olduğunuzu düşünüyorsanız, bütün gününüzü evde bu şans oyunları ile uğraşarak geçirebilirsiniz. Mantık tamamen; ya tutarsa!

(paratic com Aysun Bayhan Haberidir)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı