Yavuz Çingitaş’dan “İnovatif Girişimcilik” Etkinliği

by Bayilik Lobisi

Ortak çalışma alanlarında, dileyen herkesin konsantrasyon kaybı yaşamadan, verimli ve motive çalışmasına imkan sağlayan Workinton ile, altına imzasını attığı çok sayıda kendine has etkinlikle, kısa zamanda büyük yol alan dijital etkinlik girişimi Dijital Stüdyo, birlikten doğacak kuvvete inanıyor.  Ve bu çok özel etkinliği sizlerle buluşturmak adına bir araya geliyor.

“İnovatif Girişimcilik” başlığı altındaki etkinlik, 19 Aralık 2015 Cumartesi günü, 12:00 – 17:00 saatleri arasında Workinton Levent Şubesi’nde gerçekleştirilecek. Eğitimde yol göstericilik görevini girişimci, inovasyon lideri, iş tasarımcısı, pazarlama uzmanı gibi çok sayıda sıfatı üzerinde layıkıyla taşıyan Yavuz Çingitaş üstlenecek. İnovasyon teriminin, çeşitlerinin, metotlarının örnekler ve gerçek zamanlı denemeler üzerinden inceleneceği etkinliğin temel amacı, inovasyon kavramını kurumsal girişimcilik ekseninde ele alarak, yeni girişimciler gibi esnek hareket edebilmeyi ve yenilikçi fikirleri nasıl deneyimleyebileceğinizi göstermek olacak.

Aklınızdaki fikirlerin nasıl iş modellerine dönüşüp, gerçek müşteri üzerinde deneyimlenebileceğine örnekler üzerinden şahit olarak, girişimciliğin doğasına dair tüm ayrıntılara hakim olacak ve hayatınızın sonraki dönemlerinde girişimci ya da kurumsal girişimci olmak isteyip istemediğinize dair sağlıklı bir fikir edinebileceksiniz. Gün boyu sürecek ikramlar, özel etkinlik kurgusu, Workinton ve Dijital Stüdyo iş birliğinden doğacak enerjiyle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınızı garanti ederiz. Görüşmek üzere.

Eğitim Programı
12:00 – 13:00
– Giriş & Tanışma
– Lokum Yarışması (Dene – Yanıl Metodolojisi)

13:15 – 14:15
– İnovasyon ve girişimcilik nedir, ne değildir?
– Fikir çalışması nedir ve nasıl yapılmalı?
– Girişimcilik / Kurumsal Girişimcilik

14:30 – 15:30
– Yalın Yeni Girişim ve İş Modeli Nedir?
– Yalın İş Modeli Çalışması

15:45 – 16:45
– MVP nedir ve örnekler
– Müşteri Doğrulama nasıl yapılır? Örnekler ile anlatım…

16:45 – 17:00
– Soru & Cevap

Kimlerin Katılmasını Tavsiye Ederiz?
Dijital Pazarlamacılar
Girişimciler
Sosyal Medyacılar
Tasarımcılar
Şirket içi Eğitmenler
İnsan Kaynakları Çalışanları
Kurumsal girişimciler veya kurumsal girişimci olmak isteyen çalışanlar
Pazarlama Departmanı Çalışanları
Satış Departmanı Çalışanları
Ve fikrini nasıl başarıyla gerçeğe dönüştürebileceğini öğrenmek isteyen herkes

Yavuz Çingitaş Kimdir?
Girişimci, Eski Kurumsal Girişimci, İnovasyon Lideri, İş Tasarımcısı, Yakın Gelecek Fütüristi, Eğitmen, Pazarlama Uzmanı Lisans eğitimini ‘Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri’ alanında bölüm birincisi olarak tamamlayan Yavuz Çingitaş, yüksek lisans öğrenimini de İşletme ve Teknoloji Yönetimi bölümünde tamamladı. (Her iki bölümün de ilk mezunudur.)

İş yaşamına, 2007 yılında Borusan Otomotiv BMW Pazarlama’da başladı. 2009 – 2011 yılları arasında Lassa Marka Yönetiminden sorumlu olarak Brisa’ya transfer oldu. Markanın strateji ve kampanyalarının sorumluluğu yanında, Lassa ve Bridgestone markalarının tüm dijital faaliyetlerinden sorumluydu. Hayata geçirdiği dijital projeler ile çok sayıda ödülün sahibi oldu. 2011 yılından beri İnovasyon ve Kurumsal Girişimcilik konularında çalışmaktadır.

Hayata geçirdiği kurumsal girişimcilik projeleri yanında artık hayatına girişimci olarak kendi şirketleri ile devam etmektedir. İSO İnovasyon Stratejik Planlama, 2014 ve 2015 yıllarında üst üst iki farklı kategoride İnovalig İnovasyon Liderleri ödülleri ve Avrupa İş Ödülleri inovasyon dalında Ülke Şampiyonu ödüllerine layık görülmüştür. Science Direct’te yayınlanan “Büyük şirketler
inovasyon ve kurumsal girişimciliği nasıl kurar ve sürdürülebilir kılar?” konulu 7 adımlık metodolojinin ve ilgili makalenin sahibidir. İstanbul Teknik, Boğaziçi, Marmara ve İstanbul Üniversitesi gibi birçok üniversitede ve İTÜ GİNOVA’da girişimcilik ve inovasyon odaklı derslerde eğitmen olarak yer almaktadır.

Etkinlik detayları için: http://www.eventbrite.com/e/inovatif-girisimcilik-kurumsal-girisimcilik-tickets-19857074043?aff=ebrowse

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı