Ye Chicken Tavuk Restoranları Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

YE CHİCKEN tüm şehirlerde üç farklı restoran konsepti ile franchising sistemiyle bayilik vermektedir. Fast Food restoran konsepti ile yüzde yüz türk markası YE CHİCKEN çıtır tavuk menüleriyle hizmet vermektedir. YE CHİCKEN tüm şehirlerde üç farklı restoran konsepti ile franchising sistemiyle bayilik vermektedir. YE CHİCKEN makina ve ekipmanların tamamı yerli olması sebebiyle daha ekonomik maliyetlerle franchise alan girişimcilerine daha ilk kurulum aşamasında bile avantaj sağlamaktadır.

Ürün desteğiyle konseptin olmazsa olmazı pane unu harcı tavuğa lezzet veren marina sosları ve diğer soslarla oluşturduğumuz menülerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çeşitli çıtır tavuk menüleri ile her yaş için uygun damak lezzetleri sunmaktayız. Hazır ürün reçeteleri ile menü hazırlanması uygulamada daha pratik olması işletmeci adayı için sağladığımız kolaylıklar arasında. Paket Servisi için tüm tanıtım ürünlerini kullanarak satış artırıcı promosyonlarla hızlı cevap alınarak işletmecinin yüzünü güldürmekteyiz. Pratik uygulamalarla ve teknolojik ekipmanların kullanılması ile de işletmeyi diğer fast food markalarından daha da öteye taşımaktayız.

Ye Chicken İletişim:

Web: http://yechicken.com/
Mail: info@yechicken.com
Tel1:+90 216 467 66 93
Tel2:+90 216 467 54 50
Tel3:+90 216 467 54 44
Fax :+90 216 467 54 00
Adres: Sahrayı Cedid Mahallesi. Mümindere Sokak Mümin Apartmanı No:44/3 Kadıköy/İSTANBUL

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı