Yediiklim Kolejleri

by Bayilik Lobisi

2003 yılında başladığımız yayıncılık hayatımıza ilk olarak dergilerimizle adım attık. Yediiklim ailesi olarak yayınlarımızla ve kadrolarımızla kurulduğumuz günden bu yana ulaştığımız noktadan ve kaliteden ödün vermeksizin amaçlarımız doğrultusunda hep daha yükseklere ve daha iyiye ulaşmayı amaç edindik. İnsan emeğine ve zamanına değer vererek ticari kaygılardan çok başarılı olmayı ve öğrencilerimizi başarıya ulaştırmayı temel ilke edindik.

Yenilikçi ve birliktelik ruhuyla Yediiklim dershaneleri ve yayınları olarak sizlerle birlikte yola çıktık. Yedi ayrı bölgeden, yedi ayrı iklimden beslenerek farklılıkların zenginlik olduğu düşüncesiyle bir senteze ulaşarak yurdumuz coğrafyasının yedi bölgesinde insan odaklı olmayı ve adaylarımızın hedeflerine giden yolda onlara yol arkadaşı olmayı amaç edindik. Bünyemizde siz değerli öğrencilerimiz sayesinde her rengi ve her iklimi taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz.

On yılı aşkın bir süredir siz değerli öğrencilerimizin ihtiyaç ve tercihlerini göz önünde bulundurarak yayın yelpazemizi genişlettik. KPSS, ALES, YDS, SPK, GYS, İŞ GÜVENLİĞİ, POLİS AKADEMİSİ, JANA yayınlarımız her gün yeni fikirlerle, yeni alanlara yönelerek tüm heyecanıyla artarak devam etmektedir.

Başarılarınızı sizlerle birlikte yürekten kutlamak için sloganımızı değiştirmiyoruz.

2015 yılında Yediiklim Akademi 12 yıllık tecrübesini ve yenilikçi eğitim öğretim anlayışını kolejlere taşımıştır. İlk kolejini YEDİİKLİM KOLEJİ olarak Kocaeli Başiskele’de açmakla beraber, önümüzdeki yıllarda Bursa, Eskişehir, Kayseri, İzmir, Balıkesir, İstanbul ve Ankara gibi illerde de faaliyete geçecek olan YEDİİKLİM KOLEJLERİ, öğrencisine en üst düzeyde eğitim-öğretim hedeflemektedir.

ANAOKULU, İLKOKUL ve ORTAOKUL olarak 2015 – 2016 eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek olan YEDİİKLİM KOLEJLERİ;

– 12 kişilik sınıfları

– Etkin Yabancı Dil Eğitimi ( İngilizce – İspanyolca )

– 4 Kişilik Etüt Çalışmaları

-Sanatsal, Sosyal ve Sportif Faaliyetleri ile yaşam boyu başarıları hedefleyen bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

YEDİİKLİM KOLEJLERİ öncelikle öğrenciye tanı testleri uygulayarak öğrencinin kişisel becerilerini belirlerken bu doğrultuda 12 kişilik modern sınıflarda eğitim vermektedir. YEDİİKLİM KOLEJLERİ fen teknoloji laboratuarı, bilişim teknolojileri laboratuarı, teknoloji tasarım laboratuarı ve kütüphane imkanları ile öğrencinin akademik düzeyini geliştirmektedir. Ayrıca spor, müzik, resim salonları ile öğrencinin kişisel becerilerini, görsel ve duyuşsal yeteneklerini geliştirmektedir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı