Yeni Bir Marka; Chay Tea & Coffee Franchise Atağında

by Bayilik Lobisi

Yiyecek içecek sektörüne hızlı bir giriş yapmak isteyen yerli marka Chay franchise sistemiyle hızlı bir büyüme hedefliyor. Detaylar haberimizde.
Metropol hayatına yeni bir renk katacak, önemli bir yiyecek-içecek projesi olan CHAY huzurlarınızda. Çay, geleneklerine uygun sunuş şekilleri ile hayatımızda yeni bir yer edinmeye başlıyor.

CHAY, Uluslararası proje geliştirme şirketi olan Cafe Konsept’in 2 yıllık çalışmasının sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Özellikle sıcak içecek kategorisinde dünyanın önde gelen marka konseptleri ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki uygulamalar dikkate alınarak hazırlanmış olup, projenin geliştirilme sürecinde, günümüz metropol yaşantısının gerekleri analiz edilerek çeşitlenen ihtiyaçlar belirlendi.

CHAY‘larda demleme çay ve kahve kültürünün lezzet beklentileri özellikle dikkate alınarak, demleme çay tiryakilerinin tereddütsüz her zaman lezzetli ve taze çay bulabilecekleri mekanlar olması hedeflenmiştir.

CHAY, ürün kalitesi ve çeşitliği, çalıştığı uluslararası markalar ve sahip olduğu know-how ile birlikte yenilikçi aksesuarları ve uygulamalarıyla sektörde birçok alanda fark oluşturması beklenmektedir.

CHAY, tasarımı, dünya çapında markası, içeriği, lojistiği ve yönetim modeli ile fark yaratmaya aday. Ürün yelpazesinde bulunan, son derece ekonomik fiyatlarla sunduğu kaliteli demleme çay ve kahve çeşitlerini; muhtelif sandviç, kek, kurabiye ve özgün soğuk içecekler ile destekliyor.

Geniş ürün gamı ve farklı tasarımıyla sektörde kısa zamanda iyi yerlere geleceğini düşündüğümüz CHAY’dan franchise almak için:

GENEL MERKEZ :

Çevreli Caddesi Dik Sokak 1/1
Aydınlıkevler/ANKARA
Tel : +90 312 527 17 27
merhaba@chay.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı