Yepyeni Bir İş Modeli; Bukoli

by Bayilik Lobisi

BUKOLİ NEDİR?
Bukoli, internetten aldıklarını anlaşmalı noktalarıyla ister haftasonu, ister mesai sonrası teslim almanı sağlayan yepyeni bir sistem. Yani şimdi evinin dibinde, yolunun üstünde, iş yerinin çaprazında bir Bukoli Noktası varken, sen neden evde ya da işte koli bekleyesin? Bukoli Noktası’nda kolin seni beklesin.

İnternetten alışveriş yaptığınızda ürünlerinize ulaşmanız bazı sorunlar sebebiyle günlerce sürebiliyor. Bazı zamanlar güvenlikçi koliye engel oluyor, bazen trafik, bazense siz koli için verilen adreste o an bulunamayabiliyorsunuz. Bukoli tam da bu sorunu çözmeye yönelik bir hareket olarak Borusan Holding tarafından uzun süren bir çalışma neticesinde ortaya çıkmış bir proje. Siz internetten alışveriş yapıyorsunuz ve kargonuzu sizin belirlediğiniz mahalle esnafına bırakılıyor. Ardından da gidip kolinizi sizin belirlediğiniz Bukoli Noktasından teslim alıyorsunuz. Yani siz kargonuzu, kolinizi beklemek yerine o sizi beklemiş oluyor. Tabii bu sistemden de esnaflarımız faydalanıyor. http://www.bukoli.com/BukoliNoktasi.aspx linki üzerinden Bukoli Noktası olmak için talep bırakıyorsunuz ve onaylanması halinde sistemin çözüm ortaklarından birisi haline geliyorsunuz.

Sitemin avantajları ise şöyle:
-Paket başına gelir elde etme.
-Yatırım yapmadan ve zaman harcamadan yeni müşteriler kazanma.
-Bulunduğu mahallede bilinirliğini arttırma.

Kısacası, Bukoli internetten alışveriş yapanlara kolaylık, esnafa da kazanç sağlayacak muhteşem bir iş fikri gibi duruyor.

bukoli noktası

Benzer İçerikler

1 comment

rıza akyüz 12 Ağustos 2016 - 11:24

istanbul avrupa yakasında zeytinburnu ilçesinde bulunmaktayım dukkanım bukoli bayiliği istemekteyim daha önceden basvuru yaptım ama herhangi bi geri dönüş yapılmadı…

bes telsiz mah 114 sok no:32/b z.burnu/İstanbul
rıza akyüz-AKYÜZ BİLGİSAYAR-akyuz_riza@hotmail.com

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı