Yit’s Aksesuar Bayilik

by Bayilik Lobisi

Firma Hakkında Bilgiler:
Sektörün en güvenilir firmalarının kaliteli ve modern tasarımlarını sizlerle buluşturmak için çıktığımız bu yolda sizleri de heyecanımıza ortak olmaya davet ediyoruz.

Bayilik Şartları:
Aksesuar dünyası, geniş ve sürekli büyüyen bir kitleye sahip olmakla beraber, aynı zamanda düşük bütçelerle iş kurmanıza olanak sağlar.

Peki neden Yit’s Aksesuar?
Yit’s sizlerden marka bedeli, franchise ücreti, yıllık aidat, satış üzerinden kar payı veya herhangi bir başlık adı altında hiçbir ek ücret talep etmez. Yatırım başlangıç maliyeti sıfırdır!
Yit’s Aksesuar’da lokasyon ve mağaza/stant büyüklük sınırlaması yoktur. İster 5 metrekare ister 500 metrekare olsun, bütçenize uygun çözümler üretilir.
Sürekli değişen ve gelişim gösteren moda ve trend takibini sizler adına yapan firmamız, mağazanızda yer alan ürünlerin güncel kalmasını sağlamakta, ekonomik satış fiyatlarıyla da hem tüketici hem de yatırımcıları memnun etmektedir.
Yit’s, bayilik anlaşmamızı yaptıktan sonra adet ve tutar sınırı olmaksızın, alışverişlerinizi gerçekleştirmenize izin verir. Böylece sizi yüklü bir stok maliyetinden kurtarır.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı