Ziebart Bayilik Ağını Genişletiyor

by Bayilik Lobisi

Farklı bayilik sistemleriyle ülkemizde 23 noktada hizmet veren Ziebart, hizmetlerini daha fazla kullanıcıya ulaştırabilmek adına bayilik ağını genişletme kararı aldı. Firmayı ve bayilik detaylarını öğrenmek için ziebart.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziebart Araçlara Grip Aşısı Uyguluyor
Ziebart’ın otomobil sektörü için geliştirdiği doğa dostu ürünler, kış hastalıklarına karşı tedbir sağlıyor. Ziebart’ın Türkiye Ana Lisansörü Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı Aydın Boyar, “Yaz sonunda yoğun kullanımdan dönen araçlarda, sıcak havanın da etkisiyle bakteri birikimi yüksek risk seviyesine ulaşmış oluyor. Özellikle çocukların ve diğer yolcuların sağlığı için, bu tarz yoğun kullanımlardan sonra araç içine gerçek antibakteriyel bir bakım yapılması önem taşıyor” dedi.

Ziebart firması olarak, kış aylarında daha sık rastlanan virüs ve bakteri kökenli hastalıklara tedbir sağlayan hazırlıkların başında, araç içi temizliği sonrasında uygulanan ve uzun süre mikrop oluşturmamaya odaklı geliştirilen ‘Germ Defender’ isimli ürününün geldiğini belirten Boyar, “Tüm araç sahiplerine hastalıksız bir kış geçirmeleri için, Ziebart’ın geliştirdiği, antibakteriyel temizlik ve uzun süre koruma amaçlı bu hizmetlerden faydalanmalarını öneriyoruz. Farklı bayilik sistemleriyle ülkemizde 23 noktada hizmet veren Ziebart, kış hastalıklarına tedbir sağlayan hizmetlerini ziebart.com.tr web sitesi üzerinden tanıtıyor” ifadelerini kullandı.

Detaylı bilgi için: https://www.bayiliklobisi.com/ziebart-bayilik/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı